Hotelový recepčný / recepčná 1300€ v hrubom + príplatky

LOFT HOTEL, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacnočné príplatky + odmeny za taxi + odmeny za walk-in + odmeny za sprostredkovanie masáží

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v jednom z najlepších hotelov v Bratislave
- práca na 12 hodinové zmeny, nočné zmeny, zmeny aj počas sviatkov a víkendov
- práca s hotelovým rezervačným systémom HORES10
- check in - registrácia a privítanie klientov
- registrácia rezervácií
- interaktivita - telefonická komunikácia/e-mail
- archivácia dokumentov/korešpondencia
- check out-vyhotovovanie účtov
- ostatná administratívna činnosť
- komunikácia s klientmi prevažne v anglickom jazyku

- zamestnanecká strava
- práca v mladom, dynamickom kolektíve
- práca v príjemnom prostredí, možnosť sedenia pri práci

Ak Vás naša ponuka oslovila, kontaktujte nás prosím elektronickou formou na uvedenú e-mailovú adresu a ako prílohu nám zašlite Váš životopis s Vašou aktuálnou fotografiou. Vybratých uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme zdvorilé, reprezentatívne vystupovanie, komunikatívnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita, tímový hráč.
Aktívna komunikácia v anglickom jazyku nevyhnutnosťou.

LOFT Hotel sa nachádza v tesnej blízkosti historického centra mesta, medzi Prezidentským palácom a železničnou stanicou, len niekoľko minút chôdze od pešej zóny a brehov Dunaja.
Hotel pozostáva zo 121 izieb a apartmánov. Súčasťou hotela je aj konferenčné centrum, Coffee and Wine Bar s letnou terasou a reštaurácia Fabrika the beer pub - www.fabrikapub.sk
ID: 3057769  Dátum zverejnenia: 8.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac