Software Quality Engineer

Davinci software s.r.o.

Tomášikova 64 - Lakeside Park, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hľadanie chýb, zvýšenie kvality softvérových produktov a využitie intuície a znalostí na rozbitie softvéru
- práca s agilným vývojovým tímom
- dohliadanie na kvalitu kódu, príprava stratégií a iných riešení na predchádzanie chybám a na zabezpečenie kvality softvéru
- vyvíjanie efektívnych spôsobov automatizovaného testovania
- písanie kódu pri vytváraní testov (Java výhodou)
- príprava dát na testovanie

- príjemné pracovné prostredie - mladý tím
- 2 x ročne pravidelné firemné akcie pre zamestnancov a to športová letná team buildingová aktivita a vianočný večierok
- tím s rôznym zameraním a špecializácou – možnosť ďalšieho vzdelávania
- externé tréningové možnosti v prípade potreby a organizácia vlastných tréningov a technical sessions
- prístup na diaľku a notebook
- prístup do firemnej knižnice, ktorá obsahuje stovky elektronických kníh a aj množstvo knižných vydaní
- zaujímavyý balík benefitov - cafeteria
- občerstvenie v priestoroch firmy

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.12.2016 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Java znalosti - mierne pokročilý
- Web technológie (HTML, JavaScript, CSS, HTTP, SOAP) - mierne pokročilý
- XML - mierne pokročilý
- SQL databázy - mierne pokročilý
- testovanie (black-box / white-box testing, alfa / beta testing, SoapUI, JMeter, JUnit, Selenium) -základy
- písanie kódu pri vytváraní testov - Java výhodou
- orientácia v analytickej a projektovej dokumentácii
iné:
- tímový háč
- komunikatívnosť
- flexibilita a ochota učiť sa

Davinci Software, s.r.o. je mladá aktívna spoločnosť so sídlom v Bratislave. Poskytujeme profesionálne služby softvérového inžinierstva plne prispôsobené požiadavkám klientov.

Veľká časť softvérového vývoja je realizovaná na mieru so špecializáciou na webové aplikácie.

Idea založiť spoločnosť na Slovensku vznikla ako odozva na rýchlo sa rozvíjajúce klientske portfólio našej materskej spoločnosti Davinci so sídlom v Amsterdame, Holandsko.

Vo veľmi krátkom čase sme sa stali významnou súčasťou Davinci a tiež predstavili služby softvérového inžinierstva klientom na Slovensku. Od začiatku nášho pôsobenia si získavame dôveru, vytvárame profesionálne vzťahy a poskytujeme inteligentné softvérové riešenia pre našich klientov.

Davinci software, s.r.o. je konzultačná spoločnosť pôsobiaca najmä v oblasti finančného, športového a neziskového sektora. Počas dvadsiatich rokov existencie na trhu a kooperácie s renomovanými spoločnosťami sa spoločnosť Davinci stala hodnotným partnerom pri riešení strategických, obchodných a optimalizačných otázok a priniesla na trh množstvo inovácií.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Tomášikova 64 - Lakeside Park
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Harušťáková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2390688   Dátum zverejnenia: 29.11.2016