Join the banking revolution

Vacancies

Junior/Medior Java programátor

Miesto práce
Bratislava
1400 - 1800, dohodnutá mzda sa môže líšiť v závislosti od skúseností jednotlivých kandidátov
Termín nástupu
ASAP
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako náš Java Developer analyzuješ, navrhuješ a vyvíjaš aplikačnú logiku pre naše cloud riešenia v jazyku JAVA s pomocou moderných technológií. Denne si súčasťou našich ranných SCRUM stretnutí, pri ktorých je komunikatívna znalosť anglického jazyka nutnosťou. Máš chuť sa učiť nové technológie, ktoré dokážeš aplikovať následne do praxe. V rámci tímu vyžadujeme samostatnosť takže zodpovedáš za vzniknuté riešenia, ale samozrejme si vzájomne pomáhame pri dodržaní kvality kódu. Nerozhodia ťa ani prípadné ad hoc požiadavky, pri ktorých využiješ svoje algoritmické, analytické a logické myslenie.

V rámci vývoja našich aplikácií sa stretneš s technológiami ako Angular, AWS, Jenkins, Spring boot, REST, GWT, Hibernate či Maven. Nad rámec spomenutých technológií budeš mať pravidelne možnosť zlepšiť svoje znalosti pomocou Java/AWS certifikácií alebo účasti na konferenciách.

- možnosť výberu pracovného pomeru (hlavný pracovný pomer, živnosť, s.r.o., part time)
- účasť na zaujímavých projektoch
- perspektíva dlhodobej spolupráce
- mladý kolektív a príjemné pracovné prostredie
- pravidelné firemné akcie pre zamestnancov
- tím s rôznym zameraním a špecializácou – možnosť ďalšieho vzdelávania
- Java certifikácie
- externé tréningové možnosti v prípade potreby a organizácia vlastných tréningov a technical sessions
- prístup na diaľku a notebook
- prístup do firemnej knižnice, ktorá obsahuje stovky elektronických kníh a aj množstvo knižných vydaní
- občerstvenie v priestoroch firmy

Informácie o výberovom konaní

www.pracujvdavinci.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
Angular - Základy
Spring - Základy

  • aktívna znalosť anglického jazyka
  • minimálne 1 rok praxe v programovaní
  • komunikatívny človek a tímový hráč
  • schopnosť dynamicky sa prispôsobovať stále sa meniacim prioritám na danom projekte
  • zameranie na vývoj, tuning a údržbu Java aplikácií
  • analytické myslenie a prehľad o aktuálnych trendoch vo vývoji a vo vývojárskych technológiách
  • ochota učiť sa nové technológie
  • samostatnosť a zodpovednosť
  • flexibilita

Ohpen delivers a cloud-based software solution for financial institutions. With offices in Slovakia, the Netherlands, Belgium, and Spain we help financial institutions get rid of their legacy. With a strong team we share the same objective; provide our customers with the highest possible quality out there.

Ohpen was founded by former bankers to manage retail investments, savings, current accounts, loans, and mortgages and was the first in the world to bring a bank fully to the cloud. We´ve been active for over 10 years and changing banking and FinTech the world over.
Our Ohpeneers define our business. Each one is part of the fabric of our offering, and everyone brings passion to their field of expertise. Working at Ohpen takes a certain mentality. We don´t give up, and we give it our all. Every one of our Ohpeneers comes with an innate curiosity to understand, improve, and deliver.
We´re committed to the highest professional and ethical standards, regarding both people and the planet.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Denis Ustohal
E-mail: poslať životopis
Send CV
ID: 2222941  Dátum zverejnenia: 20.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400 - 1800, dohodnutá mzda sa môže líšiť v závislosti od skúseností jednotlivých kandidátov