Pracovník kontrolného oddelenia

DATART INTERNATIONAL, a.s. - organizačná zložka

Miesto práce
naše prevádzky v rámci SR, Košice
Termín nástupu
1.1.2017
Ponúkaný plat (brutto)
od 750 € do 825

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa stať členom rodiny DATART?
Tak neváhajte a ozvite sa nám, radi Vás spoznáme!
Hľadáme samostatného a zodpovedného kolegu, ktorý okrem toho, že má chuť pracovať, je ochotný v rámci Slovenskej republiky aj cestovať po našich prevádzkach.

Ponúkame prácu na obdobie od 1.1.2017 do 30.4.2017.

Hlavnou Vašou činnosťou bude dohľad nad inventúrami v spoločnosti, kontrola peňažnej hotovosti a cenností. Budete kontrolovať a vyhodnocovať správnosť nastavených procesov na našich prevádzkach a pripravovať výstupy pre vedenie spoločnosti.

Naše výhody pre Vás:
-zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti s 25-ročnou tradíciou
-možnosť ďalšieho kariérneho rastu
-práca v mladom kolektíve
-motivujúce ohodnotenie
-príjemné klimatizované pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

audítorstvo, účtovníctvo, financie, skladové hospodárstvo

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

- ochota cestovať je podmienkou, pretože v priebehu pracovného týždňa budete mimo Košíc,
- bezúhonnosť
- analytické schopnosti,
- dynamickosť a systematickosť,
- komunikatívnosť a zdvorilosť,
- časová flexibilita,
- odolnosť voči stresu
- zodpovedný a pozitívny prístup k práci

DATART je popredným maloobchodným predajcom zameraným na spotrebnú elektroniku. Spoločnosť DATART INTERNATIONAL, a.s., Křižíkova 148/34 Praha 8, Česká republika podniká na území Slovenskej republiky prostredníctvom organizačnej zložky DATART INTERNATIONAL, a.s. - organizačná zložka. Na českom a slovenskom trhu pôsobíme už od roku 1990 a zamestnávame vyše 1000 ľudí v našom predajnom reťazci, ktorý tvorí 32 predajní v Českej republike a 12 na Slovensku.

Naša filozofia sa od vzniku spoločnosti nezmenila. Chceme ponúkať najlepšie ceny, najlepší tovar a najlepšie služby.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Zadunajská cesta 10
851 01 Bratislava
ID: 2819974   Dátum zverejnenia: 21.11.2016