Brigádnik - výpomoc na predajni s predajom tovaru, služieb či príslušenstva

DATART INTERNATIONAL, a.s. - organizačná zložka

Miesto práce
OC Max, Trenčín
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
2,60 €/hod. + ohodnotenie za predaj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte brigádu a nielen na leto? Začínate deň s úsmevom, ktorý Vám vydrží až do večera? Nebojíte sa práce, radi komunikujete s ľuďmi a máte záujem o spotrebnú elektroniku?

Tak práve Vás radi privítame v našom kolektíve!

Budete vypomáhať na predajni s predajom tovaru, služieb či príslušenstva, blokovaním, alebo v sklade s príjmom a výdajom tovaru a s reklamáciami.

- pracovná doba podľa dohody od pondelka do nedele

- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- prvotné zaškolenie

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala zašlite žiadosť a životopis s názvom pozície e-mailom na adresu spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

- vek minimálne 18 rokov
- študent strednej školy alebo študent denného štúdia vysokej školy
- chuť pracovať, zodpovedný prístup
- ústretovosť voči zákazníkovi, spoľahlivosť

DATART je popredným maloobchodným predajcom zameraným na spotrebnú elektroniku. Spoločnosť DATART INTERNATIONAL, a.s., Pernerova 35, Praha, Česká republika podniká na území Slovenskej republiky prostredníctvom organizačnej zložky DATART INTERNATIONAL, a.s. - organizačná zložka. Na českom a slovenskom trhu pôsobíme už od roku 1990 a zamestnávame vyše 1000 ľudí v našom predajnom reťazci, ktorý tvorí 31 predajní v Českej republike a 11 na Slovensku.

Naša filozofia sa od vzniku spoločnosti nezmenila. Chceme ponúkať najlepšie ceny, najlepší tovar a najlepšie služby.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Zadunajská cesta 10
851 01 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2732299   Dátum zverejnenia: 21.9.2016