Upratovanie - brigáda na predajni

DATART INTERNATIONAL, a.s. - organizačná zložka

Miesto práce
OC City Aréna, Trnava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
2,70 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu NOVÚ PREVÁDZKU v TRNAVE hľadáme práve Teba, ak máš rád/a čistotu a poriadok a chceš si prilepšiť o nejaké to EURO!
Prípadne si už užívaš zaslúžilý dôchodok a máš veľa voľného času?

Čo by to obnášalo:
- zametanie a umývanie podlahy na predajni
- vynášanie smetí
- čistenie sklených vitrín, dverí a obkladov
- čistenie spodných častí regálov
- udržovanie čistoty v zázemí predajne (čistenie sociálnych zariadení, umývanie kuchyne a šatne, apod.)

Práca v príjemnom prostredí s možnosťou dohodnúť sa na pracovných zmenách.

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala zašlite žiadosť a životopis s názvom pozície e-mailom, príp. faxom alebo poštou na adresu spoločnosti.

Zaslaním svojich materiálov zároveň dávate súhlas s možnosťou ponechať si ich v našej databáze, s tým, že nebudú poskytnuté tretej strane. Ak s tým nesúhlasíte, uveďte to v žiadosti a materiály Vám budú vrátené alebo skartované.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-zmysel pre čistotu a poriadok
-ochota pracovať
-zodpovedný prístup k práci

DATART je popredným maloobchodným predajcom zameraným na spotrebnú elektroniku. Spoločnosť DATART INTERNATIONAL, a.s., Křižíkova 148/34 Praha 8, Česká republika podniká na území Slovenskej republiky prostredníctvom organizačnej zložky DATART INTERNATIONAL, a.s. - organizačná zložka. Na českom a slovenskom trhu pôsobíme už od roku 1990 a zamestnávame vyše 1000 ľudí v našom predajnom reťazci, ktorý tvorí 32 predajní v Českej republike a 12 na Slovensku.

Naša filozofia sa od vzniku spoločnosti nezmenila. Chceme ponúkať najlepšie ceny, najlepší tovar a najlepšie služby.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Zadunajská cesta 10
851 01 Bratislava
ID: 2715391   Dátum zverejnenia: 7.10.2016