Špecialista výdaja

DATART INTERNATIONAL, a.s. - organizačná zložka

Miesto práce
AVION SHOPPING PARK, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
od 600 € - bližšie informácie na osobnom stretnutí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa stať členom rodiny DATART?
Tak neváhajte a ozvite sa nám, radi Vás spoznáme!

Hľadáme zodpovedných ľudí pre našu NAJVÄČŠIU predajňu AVION nielen z BRATISLAVY, ale aj OKOLIA, ktorí sa neboja pracovať, radi komunikujú s ľuďmi a zaujíma ich najmodernejšia elektronika!

Každá práca môže byť zaujímavá. Stačí ak máte chuť pracovať, všetko ostatné Vás naučíme!
Hlavnou Vašou činnosťou bude prijímanie tovaru na sklad, kontrola kompletnosti tovaru a jeho označovanie, ďalej evidencia tovaru v IS spoločnosti, kontrola slovenských návodov a záručných listov, výdaj tovaru - na predajňu i zákazníkovi, výpomoc s uložením tovaru, príp. inštaláciou, riešenie reklamácií.

Mimobratislavská vzdialenosť nie je pre nás prekážkou, budete ju mať zohľadnenú.
Naviac po zvládnutí adaptačného procesu a zaškolenia Vás čaká zvýšenie základnej mzdy!

Naše výhody pre Vás:
-zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti s 25-ročnou tradíciou
-bonusový systém odmien vyplácaný podľa osobných výsledkov bez limitovaného stropu
-firemný systém vzdelávania, tréningy produktových znalostí a predajných zručností
-možnosť ďalšieho kariérneho rastu
-práca v mladom kolektíve s najmodernejšou technikou
-motivujúce ohodnotenie
-príjemné klimatizované pracovné prostredie
- nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas

Naše benefity pre Vás:
* výhodné tarify mobilných služieb a široká ponuka mobilných telefónov za výhodné ceny, nielen pre zamestnancov, ale i pre rodinných príslušníkov
* tri dni voľna v prípade zdravotnej indispozície
* zľavy na nákup elektroniky
*príspevok na údržbu firemného oblečenia
* poistenie zodpovednosti
* rizikové životné poistenie
* pravidelné lekárske prehliadky
* letný tábor pre deti od 6 do 15 rokov

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala zašlite žiadosť a životopis s názvom pozície e-mailom na adresu spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

HĽADÁME SPOĽAHLIVÝCH ĽUDÍ SO ZODPOVEDNÝM PRÍSTUPOM K PRÁCI

-požadujeme SŠ vzdelanie a užívateľskú úroveň práce s PC
-vítané sú predošlé skúsenosti s prácou v sklade, skladovým hospodárstvom
-fyzická zdatnosť (schopnosť manipulovať s tovarom nad 15 kg)
-príjemné vystupovanie, komunikatívnosť
-pracovitosť
-bezúhonnosť

DATART je popredným maloobchodným predajcom zameraným na spotrebnú elektroniku. Spoločnosť DATART INTERNATIONAL, a.s., Pernerova 35, Praha, Česká republika podniká na území Slovenskej republiky prostredníctvom organizačnej zložky DATART INTERNATIONAL, a.s. - organizačná zložka. Na českom a slovenskom trhu pôsobíme už od roku 1990 a zamestnávame vyše 1000 ľudí v našom predajnom reťazci, ktorý tvorí 31 predajní v Českej republike a 11 na Slovensku.

Naša filozofia sa od vzniku spoločnosti nezmenila. Chceme ponúkať najlepšie ceny, najlepší tovar a najlepšie služby.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Zadunajská cesta 10
851 01 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2679431   Dátum zverejnenia: 19.9.2016