Brigádnik - výpomoc na predajni s predajom, blokovaním, príp. v sklade

DATART INTERNATIONAL, a.s. - organizačná zložka

Miesto práce
Polus City Center, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
od 3,00 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte brigádu a nielen na leto? Začínate deň s úsmevom, ktorý Vám vydrží až do večera? Nebojíte sa práce, radi komunikujete s ľuďmi a máte záujem o spotrebnú elektroniku?

Tak práve Vás radi privítame v našom kolektíve!

Budete vypomáhať na predajni s predajom tovaru, služieb či príslušenstva, blokovaním, alebo v sklade s príjmom a výdajom tovaru a s reklamáciami.

- pracovná doba podľa dohody od pondelka do nedele

- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- prvotné zaškolenie

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala zašlite žiadosť a životopis s názvom pozície e-mailom na adresu spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

- vek minimálne 18 rokov
- študent strednej školy alebo študent denného štúdia vysokej školy
- chuť pracovať, zodpovedný prístup
- ústretovosť voči zákazníkovi, spoľahlivosť

DATART je popredným maloobchodným predajcom zameraným na spotrebnú elektroniku. Spoločnosť DATART INTERNATIONAL, a.s., Křižíkova 148/34 Praha 8, Česká republika podniká na území Slovenskej republiky prostredníctvom organizačnej zložky DATART INTERNATIONAL, a.s. - organizačná zložka. Na českom a slovenskom trhu pôsobíme už od roku 1990 a zamestnávame vyše 1000 ľudí v našom predajnom reťazci, ktorý tvorí 32 predajní v Českej republike a 12 na Slovensku.

Naša filozofia sa od vzniku spoločnosti nezmenila. Chceme ponúkať najlepšie ceny, najlepší tovar a najlepšie služby.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Zadunajská cesta 10
851 01 Bratislava
ID: 2557412   Dátum zverejnenia: 19.9.2016