Špecialista zákazníckeho centra

DATART INTERNATIONAL, a.s. - organizačná zložka

Miesto práce
centrála spoločnosti, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
od 770 € + bonusy za predaj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nechcete "len" ponúkať služby, ale túžite byť ozajstným špecialistom?
Príďte k nám, hľadáme človeka, ktorý bude trpezlivo odpovedať na dotazy zákazníkov, len tak ho niečo nevyvedie z miery a rád pomôže nájsť optimálne riešenie.

Čo budete mať vo Vašej náplni práce?
- prijímanie telefonických hovorov a starostlivosť o zákazníkov
- poskytovanie informácií ohľadne ponuky produktov, služieb a príslušenstva spoločnosti, zaisťovanie potrieb zákazníkov a hľadanie najvhodnejšieho riešenia
- komunikácia so zákazníkmi ohľadne internetových objednávok
- e-mailová komunikácia, riešenie písomných dotazov zákazníkov
- aktívna ponuka našich služieb, tovaru a príslušenstva zákazníkovi
- overovanie spokojnosti zákazníkov
- evidencia dát v informačnom systéme – administratívna činnosť
- komunikácia medzi jednotlivými oddeleniami spoločnosti (Home Delivery, E-shop, jednotlivé prevádzky...)

- nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas

Naše výhody pre Vás:
-zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti s 25-ročnou tradíciou
-firemný systém vzdelávania, tréningy produktových znalostí a predajných zručností
-možnosť ďalšieho kariérneho rastu
-práca v mladom kolektíve
-motivujúce ohodnotenie
-príjemné klimatizované pracovné prostredie

Naše benefity pre Vás:
* výhodné tarify mobilných služieb a široká ponuka mobilných telefónov za výhodné ceny, nielen pre zamestnancov, ale i pre rodinných príslušníkov
* tri dni voľna v prípade zdravotnej indispozície
* zľavy na nákup elektroniky
* poistenie zodpovednosti
* rizikové životné poistenie
* pravidelné lekárske prehliadky
* letný tábor pre deti od 6 do 15 rokov

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, zašlite žiadosť a životopis s názvom pozície e-mailom na adresu spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobré komunikačné schopnosti, príjemný hlas
- záujem o oblasť elektroniky, prehľad v sortimente výhodou, záujem vzdelávať sa
- skúsenosti s podávaním informácií cez telefón výhodou
- obchodný duch
- odolnosť voči stresu
- zodpovedný a pozitívny prístup k práci
- prozákaznícka orientácia a empatia
- zmysel pre predaj a schopnosť argumentácie

DATART je popredným maloobchodným predajcom zameraným na spotrebnú elektroniku. Spoločnosť DATART INTERNATIONAL, a.s., Křižíkova 148/34 Praha 8, Česká republika podniká na území Slovenskej republiky prostredníctvom organizačnej zložky DATART INTERNATIONAL, a.s. - organizačná zložka. Na českom a slovenskom trhu pôsobíme už od roku 1990 a zamestnávame vyše 1000 ľudí v našom predajnom reťazci, ktorý tvorí 32 predajní v Českej republike a 12 na Slovensku.

Naša filozofia sa od vzniku spoločnosti nezmenila. Chceme ponúkať najlepšie ceny, najlepší tovar a najlepšie služby.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Zadunajská cesta 10
851 01 Bratislava
ID: 1917906   Dátum zverejnenia: 12.11.2016