Expedient tovaru z centrálneho skladu

DATART INTERNATIONAL, a.s. - organizačná zložka

Miesto práce
Gebrüder Weiss - centrálny sklad, Diaľničná cesta 20, Senec
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
do 1.010 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa stať členom rodiny DATART?
Tak neváhajte a ozvite sa nám, radi Vás spoznáme!
Hľadáme samostatných a zodpovedných kolegov. Stačí ak máte chuť pracovať, všetko ostatné Vás naučíme!
Hlavnou Vašou činnosťou, za ktorú budete zodpovedať, bude zabalenie tovaru na expedíciu (v stanovený čas), spracovanie dokladov, kompletizácia dodávky (expedičné doklady, záručný list, slovenské návody, platobné doklady). Ďalej to bude objednávanie dopravy, riešenie problematiky reklamácií a vráteného tovaru, odovzdávanie informácií o stave zásielky zákazníckemu centru a podpora procesu aukcií. Nevyhnete sa ani komunikácii so zamestnancami centrálneho skladu, dopravy a predajní.

Naše výhody pre Vás:
-zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti s 25-ročnou tradíciou
-možnosť ďalšieho kariérneho rastu

Naše benefity pre Vás:
* výhodné tarify mobilných služieb a široká ponuka mobilných telefónov za výhodné ceny, nielen pre zamestnancov, ale i pre rodinných príslušníkov
* tri dni voľna v prípade zdravotnej indispozície
* príspevok zamestnávateľa na údržbu oblečenia
* zľavy na nákup elektroniky
* poistenie zodpovednosti
* rizikové životné poistenie
* pravidelné lekárske prehliadky
* letný tábor pre deti od 6 do 15 rokov

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala zašlite žiadosť a životopis s názvom pozície e-mailom na adresu spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Internet (e-mail, www) - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- požadujeme ukončené min. SOU (výučný list)
- systematickosť, rozhodnosť
- presnosť, dôslednosť, pracovitosť
- aktívne predvídanie a riešenie problémov
- prozákaznícke cítenie
- bezúhonnosť
- fyzická zdatnosť
- predchádzajúce skúsenosti so skladovým hospodárstvom sú vítané
- znalosť programu Axapta výhodou

DATART je popredným maloobchodným predajcom zameraným na spotrebnú elektroniku. Spoločnosť DATART INTERNATIONAL, a.s., Křižíkova 148/34 Praha 8, Česká republika podniká na území Slovenskej republiky prostredníctvom organizačnej zložky DATART INTERNATIONAL, a.s. - organizačná zložka. Na českom a slovenskom trhu pôsobíme už od roku 1990 a zamestnávame vyše 1000 ľudí v našom predajnom reťazci, ktorý tvorí 32 predajní v Českej republike a 12 na Slovensku.

Naša filozofia sa od vzniku spoločnosti nezmenila. Chceme ponúkať najlepšie ceny, najlepší tovar a najlepšie služby.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Zadunajská cesta 10
851 01 Bratislava
ID: 1114698   Dátum zverejnenia: 14.11.2016