Support logistických aplikácií

Dataphone, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podpora softvérového skladového riešenia pre nemecky a anglicky hovoriacich zákazníkov, samostatná práca na pridelených úlohách v ticketovom systéme, spravovanie klientských počítačov cez RDP, práca s databázami, spravovanie mobilných zákazníckych riešení

- Pravidelny 13-sty a 14-sty plat
– Práca na perspektívnych a zaujímavých projektoch (iPhone aplikacie, Pick by Voice).
– Zaujímavá práca v inovatívnom a flexibilnom tíme úspešnej spolocnosti.
– Pracovné cesty do zahraničia.

Informácie o výberovom konaní

životopis

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Die Dataphone AG ist ein integrierter Systemanbieter für Filial- und Lagerlogistiklösungen. Wir begleiten Marktführer in ihrer Branche über den gesamten Entwicklungsprozess. Dafür setzen wir eigene Software-Produkte ein, welche wir laufend weiterentwickeln. Zusammen mit unseren Kunden modellieren wir Prozesse, welche im Haus umgesetzt und in unsere moderne Logistikplattform integriert werden.
Wir kennen keine Wirtschaftskrise, sind in unserem anspruchsvollen Umfeld erfolgreich unterwegs und suchen dringend mehrere motivierte und engagierte

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 909859  Dátum zverejnenia: 7.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou