Farmaceut vo verejnej lekárni

DATAPHARM s.r.o.

Miesto práce
Lekáreň LIPA, Duklianska 58/65, Giraltovce, okres Svidník
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1400 EUR vrátane mesačných odmien

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výdaj liekov na lekársky predpis, výdaj zdravotníckych pomôcok, predaj voľnopredajných liekov a doplnkového sortimentu lekárne
- poradenstvo pacientom ohľadom správneho užívania, dávkovania a prípadných vedľajších účinkov liekov
- poradenstvo pacientom pri predaji doplnkového sortimentu lekárne
- objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- plnenie ďalších úloh spojených s výkonom farmaceuta podľa pokynov zodpovedného farmaceuta
- pracovná doba : Pondelok - Piatok - 8.00-16.30

- 5 dní dovolenky naviac ku štandartnej dovolenke
- motivujúca variabilná každomesačná odmena
- polročné a koncoročné odmeny
- v prípade dochádzania do zamestnania príspevok na cestovné náklady podľa dohody (cestovné, PHM)
- v prípade ubytovania sa v mieste zamestnania mesačný príspevok na bývanie podľa dohody
- nákup voľnopredajných liekov a doplnkového sortimentu lekárne pre vlastnú potrebu za nákupnú cenu
- plná úhrada poplatkov spojených s členstvom v SLeK
- priateľské rodinné pracovné prostredie - nie sme sieťová lekáreň
(informácie o ďalších benefitoch pri pracovnom pohovore)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmaceutická fakulta, odbor farmácia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončené vysokoškolské vzdelanie minimálne II. stupňa v odbore farmácia
- príjemné vystupovanie
- flexibilita
- zodpovený prístup k vykonávanej práci

Poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárni

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3153755  Dátum zverejnenia: 8.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1400 EUR vrátane mesačných odmien