Verifikátor údajov / back-office operátor - Trvalý pracovný pomer

Datamolino s. r. o.

Miesto práce
Košická 49, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 000 EUR/mesiac800 EUR (TPP - nástupný plat) + možnosť nadčasov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca so softvérom na automatické vyhľadávanie údajov na faktúrach
- Verifikácia faktúr v podnikovom systéme, ktorý ťa naučíme používať
- Dopĺňanie chýbajúcich údajov a kontrola faktúr
- Spracovávanie najmä zahraničných dokumentov (faktúry z Veľkej Británie, Francúzska, Austrálie, Nového Zélandu, Singapuru, Nemecka atď)
- Digitalizovanie faktúr
- Práca s modernými nástrojmi

Píšte na email: [email protected]

- Kancelárske priestory na ulici Košická/Miletičova (projekt Viktoria) - dobrá dopravná dostupnosť
- Príjemné pracovné prostredie v modernej firme, open-office pracovisko
- Mladý kolektív
- Flexibilný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

Posielajte nám životopisy na emailovú adresu
[email protected]

Emailom Vám odpovieme a požiadame Vás vyplniť náš vstupný dotazník. Na základe údajov z dotazníka sa rozhodneme, či Vás zavoláme na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Francúzsky jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Strojopis - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Strojopis
- Zameranie na detail, pozornosť na písaný text, zodpovedný prístup
- Človek so záujmom o fakturáciu a s tým spojená administratíva
- Anglický jazyk je dobrý predpoklad pre rast, nemecký alebo francúzsky jazyk výhodou

- Základné znalosti o obsahu faktúry výhodou
- Štúdium účtovníctva výhodou

Projekt Datamolino zjednodušuje podnikateľom a účtovníkom spracovanie faktúr. Sme aktívny na trhoch EÚ, najmä vo Veľkej Británii, Francúzsku, Austrálii a Singapure. Viac sa dozviete na www.datamolino.com

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2988241  Dátum zverejnenia: 23.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 000 EUR/mesiac800 EUR (TPP - nástupný plat) + možnosť nadčasov