Špecialista vstrekovania plastov

Datamars Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dolné hony 6, Nitra
Termín nástupu
Dohodou
2 000 EUR/mesiacPlat od 2000€ na základe skúseností kandidáta + 15% mesačný bonus po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Analyzovanie a optimalizácia procesov vstrekovania plastov
- Návrhy na vylepšenie vstrekolisových foriem za účelom optimalizácie kvality
- Skúšky a validácia nových materiálov, foriem a produktov
- Aktualizácia príslušnej dokumentácie
- Komunikácia s R&D oddelením pri nových projektoch
- Riešenie vzniknutých situácií a implemntácia nápravných opatrení

- Príspevok na DDS
- Obedy zadarmo
- Jazykové kurzy (v rámci pracovného času)
- Vernostný bonus
- Príspevok pri narodení dieťaťa

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stredné odborné alebo vysokoškolské technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Skúsenosti na obdobnej pozícii aspoň 3 roky
- Znalosti technológie výroby plastov
- Znalosti technickej dokumentácie
- Logické a analytické myslenie

Datamars - 5 výrobných závodov – 4 centrá výskumu a vývoja – 24 miest po celom svete.
Pridajte sa k nám na našej ceste rastu! Datamars je celosvetová spoločnosť zaoberajúca sa dátovými riešeniami v oblasti chovu zvierat a textilu s viac ako 35-ročnou tradíciou.
Staviame na našej bohatej histórii a skúsenostiach s RFID v oblasti identifikácie a dátových riešení.
Spájame produkty, technológie a možnosti, aby sme našim zákazníkom, v oblasti identifikácie hospodárskych a domácich zvierat, ako aj textilu, poskytli údaje potrebné k prijatiu správnych rozhodnutí a dosiahnutiu merateľného úspechu – už dnes.
Naše riešenia poskytujú informácie, ktoré pomáhajú zákazníkom definovať, ako sú na tom teraz, ako by mohli byť na tom zajtra a ponúkať zlepšenia, aby sa tam dostali. Cieľ? Ziskovejšie rozhodnutia, menší dopad na životné prostredie a vysoká kvalita života.
www.datamars.com

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3130388  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac