Operátor LID

Datamars Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Hlohovecká 6, 95141 Lužianky, okres Nitra
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jednoduchá práca vhodná pre ženy i mužov,
Vašou úlohou bude spustiť stroj a automatizáciu, následne stroj obsluhovať.
Naučíme Vás čítať dokumentáciu a vypĺňať ju.
Rovnako Vás naučíme ako správne rozoznať dobrý výrobok od toho zlého na základe vizuálnej kontroly.
Baliace predpisy budú pre Vás hračkou.
Viete prečo? "pretože sme mladou medzinárodnou spoločnosťou, ktorej na Vás záleží".
Ak ešte stále otáľate a neviete či to zvládnete, radi Vám všetko najskôr ukážeme a vysvetlíme.

Pre zamestnancov ponúkame bohatý sociálny program,
- príjemné pracovné prostredie,
- príjemný kolektív,
- zabezpečená doprava do a z miesta výkonu práce do NR

Informácie o výberovom konaní

Práca v trojzmennej prevádzke.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť.
Praktický prístup k riešeniu technických a logistických problémov.
Schopnosť a snaha vzdelávať sa.
Rešpektovanie pravidiel systému výroby, bezpečnosti a org.práce.

Datamars - 5 výrobných závodov – 4 centrá výskumu a vývoja – 24 miest po celom svete.
Pridajte sa k nám na našej ceste rastu! Datamars je celosvetová spoločnosť zaoberajúca sa dátovými riešeniami v oblasti chovu zvierat a textilu s viac ako 35-ročnou tradíciou.
Staviame na našej bohatej histórii a skúsenostiach s RFID v oblasti identifikácie a dátových riešení.
Spájame produkty, technológie a možnosti, aby sme našim zákazníkom, v oblasti identifikácie hospodárskych a domácich zvierat, ako aj textilu, poskytli údaje potrebné k prijatiu správnych rozhodnutí a dosiahnutiu merateľného úspechu – už dnes.
Naše riešenia poskytujú informácie, ktoré pomáhajú zákazníkom definovať, ako sú na tom teraz, ako by mohli byť na tom zajtra a ponúkať zlepšenia, aby sa tam dostali. Cieľ? Ziskovejšie rozhodnutia, menší dopad na životné prostredie a vysoká kvalita života.
www.datamars.com

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3091971  Dátum zverejnenia: 16.3.2018