Mzdový účtovník

Datamars Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Hlohovecká 6, 951 41 Lužianky, Nitra
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sledovanie a vedenie komplexnej mzdovej agendy pre interných zamestnancov (120 zamestnancov)
- spracovávanie a kontrola dochádzky zamestnancov
- spracovanie dochádzky dočasne pridelených zamestnancov a jej zaslanie príslušným personálnym agentúram (25 zamestnancov)
- spracovanie, evidencia a aktualizácia mzdovej dokumentácie
- komunikácia so sociálnou poisťovňou, zdravotnými poisťovňami a daňovým úradom a inými prislúchajúcimi inštitúciami
- sledovanie legislatívnych zmien a ich aplikácia v praxi
- príprava mzdových uzávierok a reportov
- evidencia a spracovávanie zrážok zo mzdy (stravné lístky, obedy, zálohy, exekúcie a pod.)
- spracovanie potvrdení o dočasnej práceneschopnosti zamestnancov
- spracovanie benefitov pre zamestnancov potrebných pre spracovanie mzdy

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- výučba anglického jazyka hradená zamestnávateľom
- výkonnostné prémie po skúšobnej dobe
- balík sociálnych benefitov
- účasť na firemných akciách

V prípade záujmu o inzerovanú pracovnú pozíciu zašlite prosím váš životopis na adresu jana.papezova@datamars.com.
Vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá budeme kontaktovať za účelom dohodnutia pracovného pohovoru

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Mzdové účtovníctvo - expert

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

5

- minimálne 5 ročná prax v spracovaní mzdového účtovníctva
- práca s programom HUMAN veľká výhoda
- anglický jazyk výhoda
- ochota učiť sa novým veciam
- komunikačné schopnosti
- precíznosť

Spoločnosť Datamars Slovakia s.r.o. je globálnym lídrom vysoko výkonných RFID riešení pre trhy zvierat a textilné identifikačné značenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Hlohovecká 6
951 41 Lužianky
www.datamars.com
ID: 2821911   Dátum zverejnenia: 23.11.2016