Líder skladu

Datamars Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dolné hony 6, Nitra
Termín nástupu
ihneď
1 145 EUR/mesiac- dochádzkový bonus 100 EUR - variabilná zložka mzdy 170€ mesačne - nadštandardné príplatky za prácu za nadčas

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za zabezpečenie plynulého chodu skladu, zásobovanie výroby materiálom, správne uskladnenie výrobkov a následne ich expedícia.
Príjem materiálu/tovaru od dodávateľov.
Pravidelné inventúry.
Evidencia skladových pohybov v systéme SAP.
Vedenie menšieho tímu
Zabezpečenie dodržiavania pracovných postupov a pravidiel BOZP

Nie sme automomobilový priemysel
Práca len na rannú zmenu, víkendy voľné
Stravovanie vo firme, obedy pre zamestnancov zdarma
Príspevky na regeneráciu (šport, masáže ....)
Vernostné
Príspevok pri narodení dieťaťa
Príspevok na DDS
Výlety a rôzne akcie pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Práca so skenerom - Pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý
Vysokozdvižný vozík (VZV) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skladník

Počet rokov praxe

5

- orientácia na detail, presnosť a samostatnosť
- prax na riadiacej pozícii vo výrobnej spoločnosti výhodou
- flexibilita
- preukaz vodiča motorového vozíka
- organizačné a riadiace schopnosti
- dobrý zdravotný stav

Datamars - 5 výrobných závodov – 4 centrá výskumu a vývoja – 24 miest po celom svete.
Pridajte sa k nám na našej ceste rastu! Datamars je celosvetová spoločnosť zaoberajúca sa dátovými riešeniami v oblasti chovu zvierat a textilu s viac ako 35-ročnou tradíciou.
Staviame na našej bohatej histórii a skúsenostiach s RFID v oblasti identifikácie a dátových riešení.
Spájame produkty, technológie a možnosti, aby sme našim zákazníkom, v oblasti identifikácie hospodárskych a domácich zvierat, ako aj textilu, poskytli údaje potrebné k prijatiu správnych rozhodnutí a dosiahnutiu merateľného úspechu – už dnes.
Naše riešenia poskytujú informácie, ktoré pomáhajú zákazníkom definovať, ako sú na tom teraz, ako by mohli byť na tom zajtra a ponúkať zlepšenia, aby sa tam dostali. Cieľ? Ziskovejšie rozhodnutia, menší dopad na životné prostredie a vysoká kvalita života.
www.datamars.com

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1832961  Dátum zverejnenia: 16.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 145 EUR/mesiac