Junior technik

DATALOGIC SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Prilohy 47, 919 26 Zavar, Trnava
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca na 2 zmeny (týždeň ranná 6.00 - 14.00 a týždeň poobedná 14.00 - 22.00)
- Nastavovanie zariadení a nástrojov používaných vo výrobe (testovacie zariadenia, fokalizačné zariadenia, zariadenia na napaľovanie SW do skenerov, automatické skrutkovačky, pájkovacie stanice, ultrazvukové zváračky...)
- Analýza a odstraňovanie porúch
- Príprava, nastavovanie pracovných stolov
- Obsluha/nastavovanie výrobných PC
- Zápis dát do systému SAP
- Výpomoc ostatným technikom počas trvania projektu (cca do konca roka 2017), v prípade otvorenia novej pozície, možnosť uchádzať sa o dlhodobejšiu zmluvu

- stravovanie vo firemnej jedálni - cena obeda pre zamestnanca = 0,89 EUR
- pracovné oblečenie a obuv hradené zamestnávateľom

V prípade Vášho záujmu, zašlite prosím Váš životopis na dole uvedené kontakty.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.9.2017 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Techického/elektrotechnického smeru

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Pozícia je vhodná aj pre abolventa, ochotného učiť sa nové veci
- Schopnosť čítať technickú dokumentáciu (elektro/mechanika/pneumatika)
- Elektrotechnická vyhláška - výhodou
- Dobrá užívateľská znalosť práce s PC (Excel)
- Znalosť angličtiny - vítaná
- Samostatný, zodpovedný prístup

Datalogic je talianska spoločnosť s vyše 40-ročnou tradíciou vo vývoji a výrobe zariadení na automatické skenovanie a spracovanie dát. Vyrába skenery (čítačky čiarových kódov) a ďaľšie zariadenia na triedenie, kontrolu a sortovanie produktov. Naše produkty využíva viac než tretina supermarketov a obchodov, rovnako ako tretina letísk, dopravných a poštových spoločností po celom svete.
Pobočka Datalogic Slovakia, bola založená v roku 2005. V závode pri Trnave sú v prevádzke 2 automatizované linky na osádzanie dosiek plošných spojov, na túto časť výroby nadväzuje finálna montáž, kde operátori ručne montujú 9 základných modelov skenerov. V roku 2010 vzniklo v Trnave aj európske servisné centrum, kde sa opravujú pokazené skenery zaslané našimi zákazníkmi na záručnú opravu. V súčasnosti pracuje vo firme cca 260 zamestnancov v jedno- a dvojzmennej prevádzke.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Prilohy 47
919 26 Zavar

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Benciova
Tel.: 033/590 8943
E-mail: poslať životopis
ID: 3134398   Dátum zverejnenia: 18.8.2017