Servisný technik - záručné opravy skenerov pre európskych zákazníkov

DATALOGIC SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Zavar, okres Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca v medzinárodnom servisnom centre, ktoré zabezpečuje opravy a servis produktov (fixné a ručné čítačky čiarových kódov) pre celý európsky trh
  • diagnostika a opravy porúch elektronických, optických a mechanických častí zariadení
  • vedenie záznamov o opravách v systéme SAP
  • príjem nových a odovzdávanie chybných dielov
  • starostlivosť o náradie
  • práca v jednozmennej prevádzke (voliteľný začiatok možný od 6.30 - 7.30, v závislosti od toho koniec medzi 15.00 - 16.00)
  • práca nadčas v prípade potreby

  • mesačná mzda v závislosti od predchádzajúcich znalostí a skúseností
  • ročný bonus - závisí od splnenia ročných výsledkov, vyplácaný v decembri
  • stravovanie vo firemnej jedálni - cena obeda pre zamestnanca = 0,86 EUR
  • ročný príspevok na dopravu (40 - 80 EUR) a relax (35 EUR) - vyplácaný v júli
  • príspevky pri pracovných výročiach (5 rokov, 10 rokov)
  • príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa
  • príspevok v prípade ťažkej sociálnej situácie
  • pracovné oblečenie a obuv hradené zamestnávateľom
  • účasť na firemných podujatiach pre zamestnanca a rodinných príslušníkov (letná akcia a vianočný večierok)

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom zasielajte e-mailom, príp. poštou na dole uvedené kontakty.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Žiaľ, z časových dôvodov nie sme schopní odpovedať na všetky prijaté žiadosti. Prosím, zoberte na vedomie, že kontaktovať budeme len záujemcov, ktorých sa rozhodneme pozvať na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • predchádzajúca skúsenosť na obdobnej pozícii veľkou výhodou
  • predchádzajúca prax môže byť vykompenzovaná záujmom o danú problematiku, skúsenosťami s pájkovaním a opravami mikroelektronických zariadení na amatérskej úrovni
  • schopnosť čítať a rozumieť technickej dokumentácii
  • elektrotechnická vyhláška výhodou
  • dobrá užívateľská znalosť práce s PC
  • manuálna zručnosť
  • dobrý zrak (práca s malými súčiastkami)

Datalogic je talianska spoločnosť s 50-ročnou tradíciou vo vývoji a výrobe zariadení na automatické skenovanie a spracovanie dát. Vyrába čítačky čiarových kódov a ďaľšie zariadenia na triedenie, kontrolu a sortovanie produktov. Naše produkty využíva viac ako tretina supermarketov a obchodov, rovnako ako tretina letísk, dopravných a poštových spoločností po celom svete.
Pobočka Datalogic Slovakia bola založená v roku 2005. V závode pri Trnave sa realizuje finálna montáž. V roku 2010 vzniklo v Trnave aj európske servisné centrum, kde sa opravujú skenery zaslané našimi zákazníkmi na opravu. Od roku 2019 je na Slovensku aj distribučné centrum, z ktorého sa distribuujú produkty do celého sveta.
V súčasnosti pracuje vo firme cca 250 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Miriam Rubaninská
Tel.: +421335908943
E-mail: poslať životopis
ID: 3082912  Dátum zverejnenia: 29.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou