Príležitosť pre absolventov bez praxe - rýchle zaučenie, kľudné, nehlučné prostredie, práca vo výrobe

DATALOGIC SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Logistický park Trnava (vedľa závodu Peugeot)
Termín nástupu
v priebehu januára
Ponúkaný plat (brutto)
Výška závisí od zaradenia na konkrétnu pozíciu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v príjemnom, nehlučnom prostredí - nejde o pásovú výrobu
- 2-zmenná prevádzka, 7,5-hodinové zmeny, pondelok až piatok (sobota len výnimočne)
- jednoduché zaučenie
- možnosť zaradenia na viacero momentálne voľných pozícií: skladanie komponentov, balenie výrobkov
- práce v sede (skladanie) alebo v stoji (balenie)
- možnosť pre záujemcov o dlhodobú, ale aj krátkodobú prácu (2 - 3 mesiace)

- ročná odmena vyplatená po odpracovaní celého roku - výška závisí od zaradenia na konkrétnu pozíciu
- teplá strava zabezpečená v priestoroch firmy
- pracovné oblečenie
- zdravotná starostlivosť (pravidelné preventívne prehliadky)
- bohatý sociálny program (príspevky na dopravu, regeneráciu, pri významných osobných udalostiach, pri pracovných jubileách, v ťažkých životných situáciách)
- firemné podujatia (letná akcia, vianočný večierok, tímové akcie)
- možnosť uchádzať sa o voľné pozície na iných oddeleniach a v administratíve
- nemáme vlastnú dopravu, doprava do logistického parku je zabezpečená pravidelnými spojmi zo smerov Trnava, Sereď a Hlohovec

V prípade Vášho záujmu zašlite Váš životopis e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty.
Ďakujeme za Váš záujem, na všetky žiadosti určite odpovieme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup
- ochota učiť sa

Datalogic je talianska spoločnosť s vyše 40-ročnou tradíciou vo vývoji a výrobe zariadení na automatické skenovanie a spracovanie dát. Vyrába skenery (čítačky čiarových kódov) a ďaľšie zariadenia na triedenie, kontrolu a sortovanie produktov. Naše produkty využíva viac než tretina supermarketov a obchodov, rovnako ako tretina letísk, dopravných a poštových spoločností po celom svete.
Pobočka Datalogic Slovakia, bola založená v roku 2005. V závode pri Trnave sú v prevádzke 2 automatizované linky na osádzanie dosiek plošných spojov, na túto časť výroby nadväzuje finálna montáž, kde operátori ručne montujú 9 základných modelov skenerov. V roku 2010 vzniklo v Trnave aj európske servisné centrum, kde sa opravujú pokazené skenery zaslané našimi zákazníkmi na záručnú opravu. V súčasnosti pracuje vo firme cca 260 zamestnancov v jedno- a dvojzmennej prevádzke.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Prilohy 47
919 26 Zavar
ID: 2823518   Dátum zverejnenia: 27.12.2016