Absolventská prax (AP) - práca administratíve (logistik)

DATALOGIC SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Logistický park Trnava (vedľa závodu Peugeot)
Termín nástupu
01.06.2017
Ponúkaný plat (brutto)
Výška závisí od zaradenia na konkrétnu pozíciu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PODMIENKY ABSOLVENSTKEJ PRAXE v spolupráci s NÚP:
- práca sa vykonáva najmenej 3 a najviac 6 mesiacov, bez možnosti jej predĺženia a opakovaného vykonávania, v rozsahu 20 hodín týždenne
- Oprávnená skupina: Uchádzač o zamestnancie na NÚP mladší ako 26 rokov, ktorý ukončil príslušným stupňom vzdelania sústavnú prípravu na povolanie pred menej ako dvomi rokmi a od jej ukončenia nemal pravidelne platené zamestnanie
- Podmienkou zaradenia na AP je dĺžka vedenia absolventa v evidencii Uchádzač o zamestnannie na NÚP najmenej 1 mesiac
Úrad poskytuje paušálny príspevok vo výške 65% sumy životného minima 128,75 € v prípade odpracovania celého mesiaca, za neodpracované dni sa príspevok kráti, poskytuje sa alikvotná časť

POPIS PRÁCE:
práca vo výrobnej firme - v logistike
- jednoduché zaučenie
- možnosť pre záujemcov o dlhodobú, ale aj krátkodobú prácu (3 - 6 mesiacov)

- získanie praxe v zahraničnej spoločnosti

V prípade Vášho záujmu zašlite Váš životopis e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty.
Ďakujeme za Váš záujem, na všetky žiadosti určite odpovieme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup
- ochota učiť sa

Datalogic je talianska spoločnosť s vyše 40-ročnou tradíciou vo vývoji a výrobe zariadení na automatické skenovanie a spracovanie dát. Vyrába skenery (čítačky čiarových kódov) a ďaľšie zariadenia na triedenie, kontrolu a sortovanie produktov. Naše produkty využíva viac než tretina supermarketov a obchodov, rovnako ako tretina letísk, dopravných a poštových spoločností po celom svete.
Pobočka Datalogic Slovakia, bola založená v roku 2005. V závode pri Trnave sú v prevádzke 2 automatizované linky na osádzanie dosiek plošných spojov, na túto časť výroby nadväzuje finálna montáž, kde operátori ručne montujú 9 základných modelov skenerov. V roku 2010 vzniklo v Trnave aj európske servisné centrum, kde sa opravujú pokazené skenery zaslané našimi zákazníkmi na záručnú opravu. V súčasnosti pracuje vo firme cca 260 zamestnancov v jedno- a dvojzmennej prevádzke.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Prilohy 588/47
919 26 Trnava - Zavar

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Naďa Štefunková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2823518   Dátum zverejnenia: 30.5.2017