Príležitosť pre absolventov bez praxe - rýchle zaučenie, kľudné, nehlučné prostredie, práca vo výrobe

DATALOGIC SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Logistický park Trnava (vedľa závodu Peugeot)
Termín nástupu
Dohodou - november, december, január
Ponúkaný plat (brutto)
Výška závisí od zaradenia na konkrétnu pozíciu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v príjemnom, nehlučnom prostredí - nejde o pásovú výrobu
- 2-zmenná prevádzka, 8-hodinové zmeny, pondelok až piatok (sobota len výnimočne)
- jednoduché zaučenie
- možnosť zaradenia na viacero momentálne voľných pozícií: skladanie komponentov, balenie výrobkov
- práce v sede (skladanie) alebo v stoji (balenie)
- možnosť pre záujemcov o dlhodobú, ale aj krátkodobú prácu (2 - 3 mesiace)

- ročná odmena vyplatená po odpracovaní celého roku - výška závisí od zaradenia na konkrétnu pozíciu
- teplá strava zabezpečená v priestoroch firmy
- pracovné oblečenie
- zdravotná starostlivosť (pravidelné preventívne prehliadky)
- bohatý sociálny program (príspevky na dopravu, regeneráciu, pri významných osobných udalostiach, pri pracovných jubileách, v ťažkých životných situáciách)
- firemné podujatia (letná akcia, vianočný večierok, tímové akcie)
- možnosť uchádzať sa o voľné pozície na iných oddeleniach a v administratíve
- nemáme vlastnú dopravu, doprava do logistického parku je zabezpečená pravidelnými spojmi zo smerov Trnava, Sereď a Hlohovec

V prípade Vášho záujmu zašlite Váš životopis e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty.
Ďakujeme za Váš záujem, na všetky žiadosti určite odpovieme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup
- ochota učiť sa

Datalogic je talianska spoločnosť s vyše 40-ročnou tradíciou vo vývoji a výrobe zariadení na automatické skenovanie a spracovanie dát. Vyrába skenery (čítačky čiarových kódov) a ďaľšie zariadenia na triedenie, kontrolu a sortovanie produktov. Naše produkty využíva viac než tretina supermarketov a obchodov, rovnako ako tretina letísk, dopravných a poštových spoločností po celom svete.
Pobočka Datalogic Slovakia, bola založená v roku 2005. V závode pri Trnave sú v prevádzke 2 automatizované linky na osádzanie dosiek plošných spojov, na túto časť výroby nadväzuje finálna montáž, kde operátori ručne montujú 9 základných modelov skenerov. V roku 2010 vzniklo v Trnave aj európske servisné centrum, kde sa opravujú pokazené skenery zaslané našimi zákazníkmi na záručnú opravu. V súčasnosti pracuje vo firme cca 260 zamestnancov v jedno- a dvojzmennej prevádzke.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Prilohy 47
919 26 Zavar

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Benciova
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2823518   Dátum zverejnenia: 23.11.2016