Skladník (2 zmeny) - aj pre záujemcov bez praxe

DATALOGIC SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Logistický park Trnava-Zavar
Termín nástupu
čo najskôr
Ponúkaný plat (brutto)
700 EUR (brutto) základ + 70 EUR (brutto) dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem tovaru z výroby a jeho zaskladňovanie
- vychystávanie a balenie zásielok určených na expedíciu
- práca s PC a skenerom
- práca na 2 zmeny od pondelka do piatku (ranná od 6.00 - 14.00, poobedná od 14.00 do
22.00)
- v prípade potreby (koniec mesiaca) - práca nadčas, príp. pracovná sobota

- ročný bonus - závisí od splnenia ročných výsledkov, vyplácaný v decembri
- ročný príspevok na dopravu (40 - 80 EUR) a relax (35 EUR) - vyplácaný v júli
- príspevky pri pracovných výročiach (5 rokov, 10 rokov)
- príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa
- príspevok v prípade ťažkej sociálnej situácie
- pracovné oblečenie a obuv hradené zamestnávateľom
- účasť na firemných podujatiach pre zamestnanca a rodinných príslušníkov (letná akcia a vianočný večierok)

Žiadosti, spolu so štruktúrovaným životopisom, zasielajte e-mailom, na dole uvedené kontakty, prípadne nás kontaktujte telefonicky: 0905 961 626.

Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze našej spoločnosti. Údaje sú uchovávané po dobu 1 roka, po uplynutí tejto doby budú bezodkladne zlikvidované.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2016 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatný, zodpovedný prístup
- chuť učiť sa nové veci
- platný preukaz vodiča VZV výhodou, ak nie, vieme zabezpečiť
- ochota pracovať nadčas v prípade potreby

Datalogic je talianska spoločnosť s vyše 40-ročnou tradíciou vo vývoji a výrobe zariadení na automatické skenovanie a spracovanie dát. Vyrába skenery (čítačky čiarových kódov) a ďaľšie zariadenia na triedenie, kontrolu a sortovanie produktov. Naše produkty využíva viac než tretina supermarketov a obchodov, rovnako ako tretina letísk, dopravných a poštových spoločností po celom svete.
Pobočka Datalogic Slovakia, bola založená v roku 2005. V závode pri Trnave sú v prevádzke 2 automatizované linky na osádzanie dosiek plošných spojov, na túto časť výroby nadväzuje finálna montáž, kde operátori ručne montujú 9 základných modelov skenerov. V roku 2010 vzniklo v Trnave aj európske servisné centrum, kde sa opravujú pokazené skenery zaslané našimi zákazníkmi na záručnú opravu. V súčasnosti pracuje vo firme cca 260 zamestnancov v jedno- a dvojzmennej prevádzke.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Prilohy 47
919 26 Zavar

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Benciova
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2729727   Dátum zverejnenia: 19.9.2016