Vedúci kvality / Quality supervisor

DATALOGIC SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Zavar, Trnava
Termín nástupu
01.05.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinovať aktivity špecialistov pre kvalitu a všetkých ostatných zdrojov pridelených k tímu kvality ako aj dočasne pridelených zamestnancov.
Zhodnotiť a vykazovať výsledky oddelenia, problémy a plány na týždennej báze.
Vypracovať hodnotenia výkonností ako aj plány rozvoja pre pracovníkov oddelenia.
Zúčastňovať sa na vzdelávaní v rámci skupiny, odovzdávať skúsenosti v rámci oddelenia a firmy.

Zabezpečovanie systému kvality:
- Udržiavať a aktualizovať systém manažérstva kvality a environmentálneho manažérstva.
- Koordinovať aktivity na udržanie NAWI certifikácie.
- Koordinovať aktivity na udržanie certifikácie agentúr (UL/CSA/TUV a iné).
- Udržiavať systém dokumentácie v spolupráci s oddelením Globálnej kvality v Bologni
- Udržiavať a aktualizovať lokálnu dokumentáciu
- Správa kalibrácie zariadení.
- Správa „green compliancy“ / ROHS iniciatív.
- Správa interných auditov a koordinácia interných auditorov
- Spolupráca s externou spoločnosťou BOZPO na plnení legislatívných požiadaviek z hľadiska environmentu

Zabezpečenie dohľadu nad procesmi

Zabezpečovanie dodávat. kvality:
- Vstupná kontrola kvality dodávaných materiálov na základe výkresovej dokumentácie a reportov od dodávateľov
- Analýza materiálu vyradeného v priebehu výrobného procesu
- Rozvoj dodávateľov

Kvalita procesov, zodpovednosť:
- Viesť a podieľať sa na zlepšení kvality a znížení chybovosti.
- Stanoviť základné príčiny pomocou analýzy dát.
- Analýza výrobných procesov a identifikácia príležitostí na zlepšenie.
- Vypracovať a realizovať programy vzdelávania pre systémy kvality, postupy kvality a technické špecifikácie.
- Riadenie zákazníckych sťažností a kvalitu na trhu.
- Viesť stretnutia za účelom riešenia problémov.
- Správa prebiehajúcich testov spoľahlivosti.

Dodržiavanie všetkých nariadení a opatrení spoločnosti pre oblasť ochrany životného prostredia a vyvarovanie sa konaniu, ktoré môže spôsobiť ohrozenie, prípadne škodu ktorá bude mať vplyv na životné prostredie.

- perspektíva ďalšieho rastu v nadnárodnej spoločnosti
- kvalitné zaškolenie
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- zmluva naviazaná na MD
- ročný bonus - závisí od splnenia ročných výsledkov, vyplácaný v decembri
- stravovanie vo firemnej jedálni - cena obeda pre zamestnanca = 0,89 EUR
- ročný príspevok na dopravu (40 - 80 EUR) a relax (35 EUR) - vyplácaný v júli
- príspevky pri pracovných výročiach (5 rokov, 10 rokov)
- príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa
- príspevok v prípade ťažkej sociálnej situácie
- účasť na firemných podujatiach pre zamestnanca a rodinných príslušníkov (letná akcia a vianočný večierok)
- teambuildingy

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v SJ a AJ zasielajte e-mailom, na uvedené kontakty.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Žiaľ, z časových dôvodov nie sme schopní odpovedať na všetky prijaté žiadosti. Prosím, zoberte na vedomie, že kontaktovať budeme len záujemcov, ktorých sa rozhodneme pozvať na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ – zameranie: v oblasti kvality alebo inžinierstva (alebo preukázateľné pracovné skúsenosti).

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
SAP - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- Schopnosť viesť ľudí, rozdeľovať úlohy a dosahovať očakávané ciele
- Znalosť systému kvality, najmä požiadaviek normy ISO 9001:2015
- Dobré komunikačné zručnosti
- Značné skúsenosti v riadení kvality
- Výrobné skúsenosti
- Počítačové zručnosti (MS Office, Outlook) – pokročilý
- SAP -pokročilý
- Anglický jazyk – pokročilý
- Výhodou znalosť problematicky elektr. montáže
- Výhodou znalosť problematicky mechanickej montáže
- Znalosť v oblasti čítania výkresov, geometrických rozmerov a tolerancií, štatistické riadenie procesov, vizuálna kontrola nástrojov a mechanické meracie nástroje
- Znalosť FMEA, Root Cause analýzy, zlepšovacích procesov

Datalogic je talianska spoločnosť s vyše 40-ročnou tradíciou vo vývoji a výrobe zariadení na automatické skenovanie a spracovanie dát. Vyrába skenery (čítačky čiarových kódov) a ďaľšie zariadenia na triedenie, kontrolu a sortovanie produktov. Naše produkty využíva viac než tretina supermarketov a obchodov, rovnako ako tretina letísk, dopravných a poštových spoločností po celom svete.
Pobočka Datalogic Slovakia, bola založená v roku 2005. V závode pri Trnave sú v prevádzke 2 automatizované linky na osádzanie dosiek plošných spojov, na túto časť výroby nadväzuje finálna montáž, kde operátori ručne montujú 9 základných modelov skenerov. V roku 2010 vzniklo v Trnave aj európske servisné centrum, kde sa opravujú pokazené skenery zaslané našimi zákazníkmi na záručnú opravu. V súčasnosti pracuje vo firme cca 260 zamestnancov v jedno- a dvojzmennej prevádzke.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Prilohy 588/47
919 26 Trnava - Zavar
ID: 2237195   Dátum zverejnenia: 13.3.2017