Brigáda pre študentov na 2 zmeny (Montáž)

DATALOGIC SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Logistický park - Prilohy 47, 919 26 Zavar, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
máj - jún 2015
Mzdové podmienky (brutto)
3-4€ / hod (v závislosti od náročnosti práce a zmennosti)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • montáž komponentov (skrutkovanie, lepenie)
  • vizuálna kontrola a balenie produktov do krabíc

  • práca na 2 resp. 3 zmeny (ranná 06:00-14:00, poobedná 14:00-22:00, nočná 22:00-06:00)
  • práca cez personálnu agentúru
  • hrubá hodinová mzda: 3-4€ (v závislosti od náročnosti práce a zmennosti)
  • nástup možný v mesiacoch máj – jún 2015

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • vek minimálne 18 rokov
  • precíznosť a schopnosť pracovať s malými súčiastkami
  • dobrý zrak (spôsobilosť čítať malé písmo)
  • ochota pracovať na zmeny
  • ochota pracovať DENNE (Pondelok – Piatok) minimálne 2 mesiace

Datalogic je talianska spoločnosť s 50-ročnou tradíciou vo vývoji a výrobe zariadení na automatické skenovanie a spracovanie dát. Vyrába čítačky čiarových kódov a ďaľšie zariadenia na triedenie, kontrolu a sortovanie produktov. Naše produkty využíva viac ako tretina supermarketov a obchodov, rovnako ako tretina letísk, dopravných a poštových spoločností po celom svete.
Pobočka Datalogic Slovakia bola založená v roku 2005. V závode pri Trnave sa realizuje finálna montáž. V roku 2010 vzniklo v Trnave aj európske servisné centrum, kde sa opravujú skenery zaslané našimi zákazníkmi na opravu. Od roku 2019 je na Slovensku aj distribučné centrum, z ktorého sa distribuujú produkty do celého sveta.
V súčasnosti pracuje vo firme cca 250 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Miriam Rubaninská
Tel.: +421335908943
E-mail: poslať životopis
ID: 2110319  Dátum zverejnenia: 15.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3-4€ / hod (v závislosti od náročnosti práce a zmennosti)