Software architekt (.NET)

DATALAN, a.s.

Miesto práce
Krasovského, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
Od 3 500 EUR/mesiacZákladná mzda v závislosti od skúseností a seniority kandidáta. Okrem základnej mzdy tvorí ročný príjem zamestnanca aj variabilná zložka mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako architekt budeš mať na starosť mix činností pokrývajúcich potreby zákazníkov aj participáciu na internom rozvoji architektov, smerovaní technológií a metodík.

Pre začiatok ti ponúkame možnosť viesť redesign zabehnutého produktu v oblasti samosprávy. Produkt pomáha pracovníkom samospráv efektívnejšie vykonávať spoju prácu a elektronizovať procesy miest a obcí. Čo to v praxi obnáša?

- tvorbu high level technického návrhu riešení,
- tvorbu detailných návrhov riešenia, výber vhodných technológií (prevažne z .Net ekosystému) a implementačných postupov s dôrazom na kvalitu vývoja a samotného produktu,
- návrh nasadenia riešení do produkcie a participácia pri definícii procesov podpory produkcie,
- úzku spoluprácu s vedením projektu, analytikmi a ďalšími členmi tímu,
- poskytovanie odbornej podpory pre členov vývojového tímu, technický dohľad,
- koordinovanie vývojového tímu, vrátane code review,
- tvorbu technickej dokumentácie k softvérovým projektom,
- participáciu na rozhodovaní o strategickom smerovaní produktov a tvorbe cenových ponúk.

Práca u stabilného lídra slovenského IT trhu:
- príležitosť rozvíjať svoje schopnosti pri realizácii zaujímavých projektov,
- podpora samostatnosti, kreativity a dobrých nápadov,
- práca v príjemnom a dynamickom kolektíve,
- home office / príležitostná práca z domu,
- pružný pracovný čas,
- možnosť odborného vzdelávania,
- nadštandardný príspevok na stravovanie,
- dovolenka nad zákonný rámec v závislosti od počtu odpracovaných rokov,
- finančný príspevok na podporu rodiny (svadba, dieťa) a pri dlhodobej PN zamestnanca,
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
- firemné a tímové stretnutia.

V prípade, že máš záujem o túto pozíciu, klikni na „Poslať spoločnosti životopis", vyplň prihlasovací formulár a pripoj svoj životopis.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Nenašiel si sa v tejto pozícií? Poznáš niekoho, kto sa Ti pri čítaní nášho textu vynoril z pamäte, klikni, prosím, na "Preposlať ponuku známemu", možno sa tak postaráš o štart jeho úspešnej kariéry v DATALANe. Ďakujeme :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Hľadáme nového kolegu do tímu architektov. Predstavujeme si šikovného a skúseného architekta a tímového hráča, ktorý sa nebojí čeliť výzvam pri návrhu nových moderných aplikácií, rozvoji aplikácií u zákazníkov v produkcii, pri konzultáciách na projektoch a pri príprave obchodných prípadov. Oceníme praktické skúsenosti s vývojom a návrhom riešení na platforme .Net a .Net Core.

Kvalifikačné požiadavky:
Strategické myslenie, schopnosť navnímať súvislosti a problémy a navrhnúť ich riešenie. Samozrejmosťou je záujem o nové prístupy a technológie a ich evanjelizáciu do tímu a spoločnosti. To všetko sa nezaobíde bez schopnosti konštruktívnej komunikácie.

-praktické skúsenosti s návrhom informačných systémov min. 3 roky,
-praktické skúsenosti s návrhom a implementáciou na platforme .Net a .Net Core,
-praktické skúsenosti s návrhom integračných rozhraní, s integráciou IS, integračnými protokolmi (SOAP, REST) a technológiami (ESB, integračné FW a nástroje),
-skúsenosti s návrhom a implementáciou produktov výhodou,
-znalosť UML,
-znalosť ArchiMate výhodou,
-znalosť nástroja Sparx Enterprise Architect výhodou,
-skúsenosti s DevOps, SCRUM a nástrojmi na sledovanie a riadenie kvality, (osobná skúsenosť s ich zavádzaním do tímu výhodou).

Spoločnosť DATALAN na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 30 rokov a je popredným slovenským poskytovateľom inovatívnych biznis riešení a IT služieb. Vieme, že informačné technológie sú prínosom v každej oblasti ľudského života. Našim zákazníkom prinášame široké portfólio kvalitných služieb a inteligentných produktov, ktoré nielen napĺňajú ich potreby, ale sú zdrojom inšpirácie a posúvajú firmy aj spoločnosť o krok vpred. Vďaka našim riešeniam a skúsenostiam môžete mať aj vy k dispozícii najmodernejšie IT služby, a fungovať efektívnejšie a ekologickejšie.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4790191  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac