Skúsený .NET vývojár (SharePoint)

DATALAN, a.s.

Miesto práce
Galvaniho 17/A, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa .NET a si v tom fakt dobrý?
Patríš ku kreatívnym ľuďom, ktorých baví vymýšľať nové funkcionality a featury, ktoré menia appky k lepšiemu?  Poď k nám.  Hľadáme parťákov do tímu, ktorí sa budú spolupodieľať predovšetkým na nových aplikáciách pre súkromnú sféru.
.NET vývojár  je u nás zodpovedný za inovácie a vývoj aplikácií na Microsoft platforme. Nevyhnutným predpokladom okrem znalosti Windows a Sharepoint je schopnosť tímovej spolupráce pri realizácii projektov a veľkým plusom je kreatívny prístup v prípade komplexných riešení a integrácie viacerých technológií.

- Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej oblasti v celosvetovom rozsahu pôsobnosti
- Podieľanie sa na budovaní svetovo unikátnych riešení
- Tvorivý tím, priestor pre sebarealizáciu
- Komplexný systém vzdelávania a benefitov

V prípade, že máte záujem o túto pozíciu, kliknite na „Poslať spoločnosti životopis", vyplňte prihlasovací formulár a pripojte svoj životopis.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Nenašli ste sa v tejto pozícií? Poznáte niekoho, kto sa Vám pri čítaní nášho textu vynoril z pamäte, kliknite, prosím, na "Preposlať ponuku známemu", možno sa tak postaráte o štart jeho úspešnej kariéry v Datalane. Ďakujeme :)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft SharePoint - Pokročilý
C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý
UML - Unified Modeling Language - Pokročilý
ASP.NET - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosti Sharepoint (verzie 2010/2013/2016, Sharepoint online),.Net, C#, ASP.Net,SQL, Windows PowerShell, UML a OOP princípov sú nevyhnutnou podmienkou.
- skúsenosť s návrhom softvérovej a hardvérovej architektúry SharePoint riešení,
- skúsenosť s integráciou so systémami Rest API, CMIS, BCS, s implementáciou SharePoint riešení
- výhodou je tvoja skúsenosť z oblastí HTML, CSS, JavaScript a JIRA aplikáciami a znalosť Enterprise Architect.

Spoločnosť DATALAN na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 30 rokov a je popredným slovenským poskytovateľom inovatívnych biznis riešení a IT služieb. Vieme, že informačné technológie sú prínosom v každej oblasti ľudského života. Našim zákazníkom prinášame široké portfólio kvalitných služieb a inteligentných produktov, ktoré nielen napĺňajú ich potreby, ale sú zdrojom inšpirácie a posúvajú firmy aj spoločnosť o krok vpred. Vďaka našim riešeniam a skúsenostiam môžete mať aj vy k dispozícii najmodernejšie IT služby, a fungovať efektívnejšie a ekologickejšie.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3166148  Dátum zverejnenia: 21.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou