Vývojár mobilných aplikácii

DATALAN, a.s.

Miesto práce
Galvaniho 17/A, Bratislava, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš tím Nemocničných informačných systémov a hľadáme kreatívneho vývojára, ktorý bude zodpovedný za komplexný vývoj mobilných aplikácií na platforme Microsoft, technickú analýzu, údržbu aplikácií ako aj spoluprácu na testovaní a dokumentácii.

- príležitosť rozvíjať svoje schopnosti pri realizácii zaujímavých projektov,
- práca v mladom a inšpiratívnom kolektíve,
- možnosti participovať na vývoji inovatívnych technológií a riešení,
- podpora kreativity a dobrých nápadov,

V prípade, že máš záujem o túto pozíciu, klikni na „Poslať spoločnosti životopis", vyplň prihlasovací formulár a pripoj svoj životopis.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Nenašiel si sa v tejto pozícií? Poznáš niekoho, kto sa Ti pri čítaní nášho textu vynoril z pamäte, klikni, prosím, na "Preposlať ponuku známemu", možno sa tak postaráš o štart jeho úspešnej kariéry v Datalane. Ďakujeme :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý

- analytické myslenie, samostatnosť, kreatívny prístup k práci, schopnosť pracovať v tíme
- praktické skúsenosti s vývojom v .NET - C# pokročilý, praktické skúsenosti s platformou Microsoft Azure a vývojom mobilných aplikácií na platforme Windows (UWP), SQL pokročilý, WCF pokročilý
- vítané: skúsenosti s UI a UX, analytickými nástrojmi (EA)

Spoločnosť DATALAN na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 30 rokov a je popredným slovenským poskytovateľom inovatívnych biznis riešení a IT služieb. Vieme, že informačné technológie sú prínosom v každej oblasti ľudského života. Našim zákazníkom prinášame široké portfólio kvalitných služieb a inteligentných produktov, ktoré nielen napĺňajú ich potreby, ale sú zdrojom inšpirácie a posúvajú firmy aj spoločnosť o krok vpred. Vďaka našim riešeniam a skúsenostiam môžete mať aj vy k dispozícii najmodernejšie IT služby, a fungovať efektívnejšie a ekologickejšie.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3109879  Dátum zverejnenia: 22.6.2017