Tandem šikovných servisných technikov

DATALAN, a.s.

Miesto práce
Púchovska 8, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si dušou servisák? Potom je správne miesto pre teba u nás.
Aktuálne hľadáme dvoch kolegov, ktorí budú mať na starosti servis zariadení IT.
V jednom prípade by mali byť tvojou srdcovkou primárne periférie ako tlačiarne, multifunkčné a kopírovacie zariadenia a pod., na druhej pozícii si zas prídeš na svoje, ak sa vyžívaš vo vŕtaní sa v počítačoch a notebookoch.
K tvojej práci budú patriť aj inštalácie, konfigurácie a servis zariadení nielen v servisnom stredisku, ale aj priamo u zákazníka. Pozície sú obohatené o príležitosť komunikácie so zákazníkmi a partnermi, takže ak zvládaš konzultácie a technickú podporu zákazníkov, čakáme na tvoj životopis.
Tvojím posledným plusom bude, ak ti je po chuti aj vypracovávanie cenových ponúk a nevyhnutné administratívne spracovanie servisných zákaziek.

Ponúkame komplexný systém vzdelávania a benefitov v stabilnej renomovanej spoločnosti, ako aj prácu s najmodernejšími technológiami.

V prípade, že máš záujem o túto pozíciu, klikni na „Poslať spoločnosti životopis", vyplň prihlasovací formulár a pripoj svoj životopis.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Nenašiel si sa v tejto pozícií? Poznáš niekoho, kto sa Ti pri čítaní nášho textu vynoril z pamäte, klikni, prosím, na "Preposlať ponuku známemu", možno sa tak postaráš o štart jeho úspešnej kariéry v Datalane. Ďakujeme :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

V pracovnom tíme vieme zamakať, no zároveň sme kolegovia - kamaráti, ktorí si dobre rozumejú aj keď nejde o prácu. Na kolegoch si ceníme nielen absolútnu spoľahlivosť, a tímovosť a samostatnosť zároveň, ale aj kreatívny prístup k práci a ochotu vzdelávať sa. Vyžaduje sa tiež komunikatívnosť a kultivované vyjadrovanie v slovenskom jazyku, plus schopnosť základnej komunikácie v anglickom jazyku.
Odborné znalosti: Oceníme absolventov elektrotechniky alebo informatiky, a odborné znalosti v oblasti hardware - kopírky, tlačové riešenia, skenery, PC, NB, prípadne servery. Určite by si mal/a mať užívateľské a administračné skúsenosti so správou operačných systémov Microsoft a základný prehľad v oblasti sieťových technológií. A ak v sebe máš aj pozitívny vzťah k administratívnej práci a komunikácii so zákazníkmi a vendormi, bude to tvojou veľkou výhodou.

Spoločnosť DATALAN na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 30 rokov a je popredným slovenským poskytovateľom inovatívnych biznis riešení a IT služieb. Vieme, že informačné technológie sú prínosom v každej oblasti ľudského života. Našim zákazníkom prinášame široké portfólio kvalitných služieb a inteligentných produktov, ktoré nielen napĺňajú ich potreby, ale sú zdrojom inšpirácie a posúvajú firmy aj spoločnosť o krok vpred. Vďaka našim riešeniam a skúsenostiam môžete mať aj vy k dispozícii najmodernejšie IT služby, a fungovať efektívnejšie a ekologickejšie.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3004387  Dátum zverejnenia: 7.4.2017