Kreatívny Java Application Developer

DATALAN, a.s.

Miesto práce
Galvaniho 17/A, Bratislava, okres Banská Bystrica
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa JAVA a si v tom fakt dobrý? Chceme ťa.
Rád riešiš netriviálne úlohy a vidíš zmysel v aplikáciách, ktoré pomáhajú v živote? Hľadáme parťákov do tímu, ktorí sa budú spolupodieľať na vývoji aplikácií najmä z oblasti automatizácie procesov.
Java Application Developer je u nás zodpovedný za dizajn a vývoj aplikácií v Jave a spoluprácu pri testovaní a nasadení aplikácie do praxe. Nevyhnutným predpokladom je schopnosť tímovej spolupráce pri realizácii projektov a veľkým plusom je kreatívny prístup v prípade komplexných riešení a integrácie viacerých technológií.

Ponúkame komplexný systém vzdelávania a benefitov v stabilnej renomovanej spoločnosti, ako aj prácu s najmodernejšími technológiami.

V prípade, že máš záujem o túto pozíciu, klikni na „Poslať spoločnosti životopis", vyplň prihlasovací formulár a pripoj svoj životopis.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Nenašiel si sa v tejto pozícií? Poznáš niekoho, kto sa Ti pri čítaní nášho textu vynoril z pamäte, klikni, prosím, na "Preposlať ponuku známemu", možno sa tak postaráš o štart jeho úspešnej kariéry v Datalane. Ďakujeme :)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ceníme si kreatívny prístup a schopnosť hľadať riešenia, ako sa veci dajú spraviť. Radi skúmame nové veci, časť práce Java Application Developer je preto venovaná aj novým výskumným projektom. Sme celkom veselý tím a nežijeme len prácou, preto je pre nás veľmi dôležité, aby si bol tímový hráč.
Odborné znalosti: Znalosti Java / J2EE / JSF / PrimeFaces / JPA / Maven a programátorská práca v Java-Enterprise s použitím Open Source Frameworks je nevyhnutnou podmienkou. Výhodou je tvoja skúsenosť z oblasti objektovo-orientovaného programovania a návrhom a vývojom integračných a procesných aplikácií. Pomôže tiež, ak má všeobecný prehľad v operačných systémoch a middleware.

Spoločnosť DATALAN na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 30 rokov a je popredným slovenským poskytovateľom inovatívnych biznis riešení a IT služieb. Vieme, že informačné technológie sú prínosom v každej oblasti ľudského života. Našim zákazníkom prinášame široké portfólio kvalitných služieb a inteligentných produktov, ktoré nielen napĺňajú ich potreby, ale sú zdrojom inšpirácie a posúvajú firmy aj spoločnosť o krok vpred. Vďaka našim riešeniam a skúsenostiam môžete mať aj vy k dispozícii najmodernejšie IT služby, a fungovať efektívnejšie a ekologickejšie.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2976509  Dátum zverejnenia: 16.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou