Dôsledný Senior Project Manager pre riadenie IT projektov

DATALAN, a.s.

Miesto práce
Galvaniho 17/A, Bratislava, okres Banská Bystrica
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oceňuješ, keď sa úlohy robia poriadne a odsýpajú v termínoch? Super. Ak máš k tomu navyše skúsenosti s riadením viacerých projektových tímov a subdodávateľov a cit pre identifikáciu nových obchodných príležitostí, si u nás na správnej adrese. Hľadáme šikovných ľudí na riadenie projektov z oblasti bankovníctva, telekomunikácií, zdravotníctva, verejnej správy a samosprávy.
Senior Project Manager má u nás v kompetencii plánovanie, koordináciu viacerých projektových tímov a vyhodnocovanie aktivít z pohľadu zdrojov a finančného plnenia. Z pohľadu zručností je schopný korektne riadiť komunikáciu so všetkými dotknutými stranami projektu a včas identifikovať riziká ohrozujúce realizáciu projektu.

Ponúkame komplexný systém vzdelávania a benefitov v stabilnej renomovanej spoločnosti, ako aj prácu s najmodernejšími technológiami.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovaní budú iba vybraní kandidáti. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

5

Ceníme si dôslednosť, spoľahlivosť, výborný time management, dobré prezentačné a vyjednávacie schopnosti, ale najmä schopnosť komunikovať korektne so všetkými stranami projektu a pro-klientsky prístup.

Odborné znalosti: Preferovaná je min. 5 ročná skúsenosť s riadením IT projektu, s prípravou ponúk, plánovaním, realizáciou a vyhodnotením projektov. Ak máš skúsenosť s riadením projektov v rámci Operačného programu informatizácia spoločnosti, máš výhodu :)

Spoločnosť DATALAN na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 30 rokov a je popredným slovenským poskytovateľom inovatívnych biznis riešení a IT služieb. Vieme, že informačné technológie sú prínosom v každej oblasti ľudského života. Našim zákazníkom prinášame široké portfólio kvalitných služieb a inteligentných produktov, ktoré nielen napĺňajú ich potreby, ale sú zdrojom inšpirácie a posúvajú firmy aj spoločnosť o krok vpred. Vďaka našim riešeniam a skúsenostiam môžete mať aj vy k dispozícii najmodernejšie IT služby, a fungovať efektívnejšie a ekologickejšie.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2975549  Dátum zverejnenia: 15.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou