Elektrotechnik / elektrikár - údržbár výrobných zariadení

Datakon s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 18 B, 90501 Senica, okres Senica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou podľa predošlých pracovných skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

údržba výrobných zariadení, odstraňovanie porúch, výkon preventívnej údržby podľa plánu, práca na zmeny alebo na rannej zmene. Práca v Senici.

Možnosť pracovať aj na brigádu.

Informácie o výberovom konaní

kontaktujte 034/628 1826, pobočka v Senici

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

identifikácia stavu riadiacich a výkonových obvodov zariadenia, vyhľadanie obvodu v elektro-schémach, identifikácia poruchy. Platná aktualizačná príprava elektrotechnikov, min par.22 vyhl. 508/2009

Datakon, s.r.o. viac ako 24 rokov poskytuje komplexná služby v oblasti automatizácie. Orientujeme sa na projekty v oblasti metalurgie, papierenského, chemického priemyslu a automotiv výrobné technológie

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1202745  Dátum zverejnenia: 16.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou podľa predošlých pracovných skúseností uchádzača