Reagujte bez životopisu
Logo DATACON a.s.

Hľadáme kolegov do BackOffice Teamu na rôznej úrovni

DATACON a.s.

Miesto práce
Staré záhrady 3, Ružinov
Termín nástupu
ihneď
Od 800 EUR/mesiacZákladná mzda je uvedená na poziciu Backoffice asistent ktorého náplňou sú jednoduché administratívne práce a jednoduché pracovné úlohy. Vhodná pre absolventa. Backoffice špecialista 1000€ Backoffice kordinátor 1200€ - riadenie a organizacia maleho teamu Kolegov Backoffice manager - 1400+ prevzatie povinností Backoffice koordinátora a organizácia práce celej kancelarie. Po zapracovaní stanovíme mzdu individuálne. Základná pracovná ponuka je určená aj pre absolventov OA prípadne iných odborov administratívneho charakteru s potenciálom venovať sa účtovníctvu, personalistike, či podnikateľskému poradenstvu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť DATACON a.s. pôsobiaca v oblasti účtovníctva a daňovníctva hľadá posily do svojho administratívneho Back Office tímu, ktorý má na starosť najmä:

Backoffice junior/Backoffice špecialista:

- triedenie došlých účtovných dokladov, tlač a príprava podkladov pre účtovné a mzdové oddelenie
- kontrola úplnosti a potrebných náležitostí dokladov
- finalizácia pokladní – lepenie, pripínanie dokladov, tlač „košieľok“, kontrola správnosti údajov
- vyhľadávanie, kopírovanie, skenovanie a zakladanie dokumentácie, prípadne postúpenie klientom, či kolegom
- fyzická archivácia dokumentov, manipulácia s archivačnými krabicami
- balenie, označovanie, kompletizácia a odovzdávanie účtovných dokladov klientom
- práca s internou evidenciou archivovaných a odovzdaných dokumentov
- ďalšie administratívne a organizačné práce podľa dennej operatívy

Backoffice kordinator/manager

- zodpovednosť za prevádzku spoločnosti, personálne riadenie recepcie a koordinácia  zamestnancov backoffice

​- starostlivosť o majetok spoločnosti (vozový park)
​- vedenie evidencie BOZP, PO, PZS, GDPR a iné.
​- podpora pre účtovné oddelenie pri uzávierkových činnostiach
​- evidencia a distribúcia spracovaných dokumentov
​- komunikácia a korešpondencia s klientmi spoločnosti
​- zabezpečenie plynulej spolupráce s ostatnými zamestnancami kancelárie
​- AD-HOC úlohy súvisiace s danou pozíciou alebo pokynov nadriadeného​

- Nenáročná ale zodpovedná práca v stabilnej spoločnosti vhodná aj pre absolventa OA, prvého stupňa VŠ
- Dobrá doprava do zamestnania v príjemnej časti Ružinova - Prievoz
- FLEXIBILNA Pracovná doba medzi 7:00 – 19:00,
- Možnosť odborného rastu v rámci spoločnosti
- Káva a čaj na pracovisku sú samozrejmosťou :)
- Príspevok na stavu pri 8 hod. PP / 5€
- po dopracovaní  viac ako 24 mesiacov nárok na III.pilier od 2-6%
- po odpracovaní 12 mesiacov nárok na odmeny 1/12 ročného príjmu
v pomerne v troch termínoch 11, 3 a 6 mesiac výplatného termínu

Prosíme kandidátov, ktorí prejavia záujem o pracovnú pozíciu aby poslali životopis na e-mail: [email protected] s označením "BACK OFFICE ASISTENT" spolu so súhlasom s uchovaním osobných údajov v spoločnosti DATACON a.s. v tomto znení:

"Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti DATACON a.s.. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle platných zákonov. V zmysle zákona je možné kedykoľvek písomne súhla odvolať .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Strojopis - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Admnistratívny pracovník

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax nie je nutná  v administratíve min. 1 rok na obdobnej pozícii - akceptujeme prax počas stredoškolskej odbornej prípravy v oblasti ekonomika/administratíva.

- Spoľahlivosť, dôslednosť a zodpovednosť
- Proaktívny prístup a chuť učiť sa
- Schopnosť pracovať v tíme aj samostatne
- Zmysel pre detail
- Dobré organizačné schopnosti

Spoločnosť DATACON a.s. patrí medzi stabilné firmy pôsobiace v oblasti účtovníctva a daňovníctva. Tento rok to bude už 25 rokov čo poskytujeme klientom kompletnú agendu v oblasti jednoduchého a podvojného účtovníctva, spracovanie daňových priznaní a vedenie mzdovej agendy. Našim hlavným cieľom je spokojnosť klienta, ktorú sa snažíme docieliť tak kvalitou našej práce ako aj spoluprácou s odborníkmi v danej oblasti. V neposlednom rade je pre nás dôležitý každý z viac ako 20-tich kolegov a pre každého je práca v oblasti externého spracovávania účtovníctva a miezd poslaním. Veríme že rád/rada rozšíriš náš kolektív!

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mikuláš Filčák
Tel.: +421904821114
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4797286  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac