Údržbár - vodoinštalatér / kurič plynovej kotolne

DataCentrum

Miesto práce
DataCentrum, Cintorínska 5, 814 88 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
v mesiaci december 2014 dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
podľa zák. č. 553/2003 Z.z. výkon práce o verejnom záujme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva najmä:
- zabezpečovanie údržbárenských a opravárenských prác na vodoinštalačných rozvodoch a rozvodoch ústredného kúrenia,
- vykonávanie kontroly vykurovacieho systému pred a počas vykurovacieho obdobia,
- vykonávanie obsluhy plnoautomatickej plynovej kotolne a rozvodnej stanice tepla v súlade s príslušnými platnými predpismi,
- vykonávanie ostatných prác súvisiacich s údržbou budovy,
- zodpovednosť a starostlivosť o čistotu okolia budovy,
- vykonávanie zimnej údržby počas zimných mesiacov, odstraňovanie snehu z priľahlých chodníkov a z príjazdu do budovy, zabezpečenie predchádzaniu nebezpečenstva úrazu pošmyknutím na zľadovateľom povrhu posypovým materiálom,
- zodpovednosť a starostlivosť o zeleň pred budovou a to pravidelným zalievaním, striekaním a kosením trávnika.
Jedná sa o kumulovnú pozíciu.
POŽADOVANÁ ODBORNÁ SPOSOBILOSŤ:
platný kuričský preukaz na obsluhu kvapalinových kotlov V. triedy na plynné palivo.
DOBA VYKONÁVANIA PRÁC:
Pracovný pomer na dobu určitú do 30.06.2015.

práca v stabilnej organizácii
dovolenka naviac,
príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie,
benefity sociálneho vyžitia.

Pre zaradenie do výberu na uvedenú pracovnú pozíciu predloží uchádzač nasledovné p o ž a d o v a n é d o k u m e n t y:
- písomná žiadosť o zaradenie do výberu (motivačný list), do predmetu žiadosti (e-mailu) uveďte názov obsadzovaného pracovného miesta,
- kópia dokladu o dosiahnutom vzdelaní,
- výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace,
- profesný štruktúrovaný životopis s uvedením prehľadu doterajšej praxe,
- kópia platného kuričského preukazu na obsluhu kotlov V. triedy na plynné palivo,
- čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu,
- čestné vyhlásenie uchádzača o pravdivosti všetkých údajov uvádzaných v žiadosti, životopise, doklade o vzdelaní, prípadne iných doručených dokladoch.

Dátum podania žiadosti spolu s požadovanými dokladmi je
do 1. decembra 2014. Rozhodujúcim je dátum podania na poštovej pečiatke, resp. dátum zaslania elektronickými prostriedkami kontaktnej osobe.
Spôsob podania žiadosti:
- písomne spolu s požadovanými dokladmi na adresu: DataCentrum, Cintorínska 5, 814 88 Bratislava, s uvedením označenia v ľavej časti obálky: „VÝBER“,
- alebo elektronicky na adresu kontaktnej osoby: [email protected], tel.č.: 02/59278225. Pri zaslaní žiadosti a životopisu elektronickými prostriedkami je uchádzač povinný doručiť ďalšie požadované doklady aj v písomnej forme na personálny referát DataCentra, najneskôr v deň konania výberu pred jeho začatím.
Pre rýchlejšiu komunikáciu s uchádzačmi požadujeme v žiadosti resp. životopise uviesť telefonický prípadne aj e-mailový kontakt.

Uchádzačom o zamestnanie ďakujeme za prejavený záujem. Všetky žiadosti budú starostlivo posúdené, avšak kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické,strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
IBM Lotus Notes - Základy

Požadované odborné znalosti:
- odborná spôsobilosť na obsluhu kvapalinových kotlov V. triedy na plynné palivo.

Požadované schopnosti a osobnostné vlastnosti:
- technické myslenie,
- pozitívny prístup k zmenám a riešeniu problémov,
- zodpovednosť, precíznosť a spoľahlivosť,
- zdravotná spôsobilosť: na obsluhu plynových kotlov a na prácu vo výške (doloží iba prijatý uchádzač).

DataCentrum je rozpočtová organizácia zriadená Ministerstvom financií SR. Informácie o DataCentre nájdete na www.datacentrum.sk.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1936764  Dátum zverejnenia: 24.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa zák. č. 553/2003 Z.z. výkon práce o verejnom záujme.