Anketár

Data Servis-informace, s.r.o., organizačná zložka

Bratislava, Malacky, Piešťany, Senica, Skalica, Bánovce nad Bebravou, Prievidza, Púchov, Trenčín, Čadca, Dolný Kubín, Martin, Ružomberok, Turčianske Teplice, Detva, Krupina, Rimavská Sobota, Žiar nad Hronom, Kežmarok, Stará Ľubovňa, Gelnica, Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
22.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte EXTRA PRÍJEM ku svojmu zamestnaniu, dôchodku či rodičovskej dovolenke?
Baví vás komunikácia a ste zvedaví?
Ste radi pánom svojho času?
Máte vodičský preukaz sk. B?

Spoločnosť Data Servis – Informace s.r.o. hľadá externých spolupracovníkov – ANKETÁROV A KONTROLÓROV – z Vášho regiónu.

Vašou náplňou práce bude kontrola zásobovania gastro prevádzkarní a predajní potravín a zapisovanie získaných informácií do dotazníkov.

ČO PONÚKAME?

- mzda dle dohody ( dle projektu )
- flexibilný pracovný čas podľa Vašich možností
- možnosť dlhodobej spolupráce
- podpora a zázemie spoločnosti s 20 lety fungovania v oblasti prieskumov trhu

POŽADUJEME:

- vek od 18 rokov
- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, samostatnosť, dôkladnosť, spoľahlivosť, flexibilita

Pre bližšie informácie sa nám neváhajte ozvať, budeme sa tešiť na spoluprácu!

E-mail: kariera@data-servis.eu
Telefon: : +420 605 221 174

Lokality: Čadca, Dolný Kubín, Martin, Prievidza, Bánovce nad Bebravou, Rimavská Sobota, Spišská Stará Ves, Ružomberok, Beluša, Púchov, Stará Lubovňa, Gelnica, Senica, Velký Meder, Margecany, Krompachy, Malacky, Stupava, Závod, Bratislava, Turčianské Teplice, Hybe, Važec, Nová Dubnica, Trenčín, Žiar nad Hronom, Nová Baňa, Krupina, Detva, Torňala, Tisovec, Kežmarok, Hanušovce nad Ťoplou, Vysoké Tatry, Helcmanovce, Veĺké Kapušany, Kráľovský Chlmec, Spišská Nová Ves, Skalica, Kúty, Holič, Vráble, Piešťany

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Marketingová agentúra

Adresa spoločnosti

Data Servis - informace s.r.o.
Jaklovecká 1379/9
710 00 Ostrava - Slezská Ostrava
Česká republika

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis