Anketár

Data Servis-informace, s.r.o., organizačná zložka

okres Malacky, okres Banská Bystrica, okres Lučenec, okres Rimavská Sobota, okres Zvolen, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Martin, okres Ružomberok, okres Tvrdošín, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Senica, okres Bardejov, okres Levoča, okres Sabinov, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Gelnica, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
10.08.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte EXTRA PRÍJEM ku svojmu zamestnaniu, dôchodku či rodičovskej dovolenke?
Baví vás komunikácia a ste zvedaví?
Ste radi pánom svojho času?
Máte vodičský preukaz sk. B?

Spoločnosť Data Servis – Informace s.r.o. hľadá externých spolupracovníkov – ANKETÁROV A KONTROLÓROV – z Vášho regiónu.

Vašou náplňou práce bude kontrola zásobovania gastro prevádzkarní a predajní potravín a zapisovanie získaných informácií do dotazníkov.

ČO PONÚKAME?

- mzda dle dohody ( dle projektu )
- flexibilný pracovný čas podľa Vašich možností
- možnosť dlhodobej spolupráce
- podpora a zázemie spoločnosti s 20 lety fungovania v oblasti prieskumov trhu

POŽADUJEME:

- vek od 18 rokov
- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, samostatnosť, dôkladnosť, spoľahlivosť, flexibilita

Pre bližšie informácie sa nám neváhajte ozvať, budeme sa tešiť na spoluprácu!

E-mail: [email protected]
Telefon: : 041 5640 447.

Lokality: Čadca, Dolný Kubín, Martin, Prievidza, Bánovce nad Bebravou, Rimavská Sobota, Banská Bystrica, Zvolen, Bardejov, Trebišov, Lučenec, Spišská Nová Ves, Bytča, Považská Bystrica, Kysucké Nové Mesto, Ružomberok, Beluša, Púchov, Stará Lubovňa, Žilina, Levoča, Gelnica, Senica, Velký Meder, Sabinov, Stropkov, Svidník, Margecany, Krompachy, Tvrdošín, Trenčín, Makov, Turzovka, Malacky, Stupava, Závod, Bratislava

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Marketingová agentúra
ID: 2681511  Dátum zverejnenia: 10.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou