Fakturantka - administratívná pracovníčka

DaRya, s.r.o.

Miesto práce
Kukučínova 52, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
16.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
700 - 1000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je predpoklad výberu viacero uchádzačov pre danú pracovnú pozíciu (2-3):

- Spracovanie a vydávanie faktúr pre odberateľa v účtovnom programe POHODA
- Administratívna činnosť súvisiaca s prevádzkou e-shopu
- Riešenie reklamácií, ich príjem, evidencia a spracovanie
- Práca s fakturačným systémom POHODA
- Archivácia a skenovanie dokladov
- Administratívne činnosti a asistentské práce podľa potrieb vedenia spoločnosti
- Komunikácia so zákazníkom (telefonická a mailová)

- práca v kancelárií
- práca v príjemnom, mladom, dynamickom kolektíve
- flexibilný pracovný čas (v rámci prevádzkových hodín)
- možná práca na smeny

Informácie o výberovom konaní

Vážená kandidátka, kandidát,

ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.

Na základe CV dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na osadzovanú pracovnú pozíciu.
V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor alebo Vás budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

Ak Vás nebudeme do 14 dní kontaktovať, vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti. V zmysle zákona 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť skartovaná.
Keďže pohovory prebiehajú viacerými kolami a reaguje nám množstvo kandidátov, sme schopní písomne alebo telefonicky odpovedať iba kandidátom, ktorých sme pozvali na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.10.2016 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - expert
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Strojopis - expert

Počítačové znalosti - používateľ

POHODA - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Adobe Photoshop - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- maďarčina výhodou (hovorovo aj písomne)
- PC gramotnosť, orientácia na internete
- ovládanie účtovného programu POHODA je podmienkou!
- skúsenosť s prácou telefonického operátora je výhodou
- samostatnosť pri riešení požiadaviek

Spoločnosť dováža jedny z najkrajších a najkvalitnejších hračiek priamo od 18 výrobcov z Európskej únie. Hračky od výrobcov z EÚ sú z kvalitného materiálu, májú praktické a funkčné tvary, s veľkým citom pre farebné kombinácie.

Spoločnosť hračky dováža už od roku 1992 a vykazuje na trhu každoročný rast.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Vajnorska 98J
83103 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Helena Hatalova - Darya, sro
Tel.: 0944 627 725
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2098178   Dátum zverejnenia: 20.9.2016