Kontrolór/ -ka kvality

Darwin Precisions (Slovakia) s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečiť vstupnú a procesnú kontrolu
Účasť na interných a externých auditoch
Školenie novo – nastúpených zamestnancov
Zabezpečiť nameranie tvarov a kvalitatívnych charakteristík na požadovaných dieloch od zákazníka
Organizácia QA stavu zamestnancov na základe výrobného plánu
Distribúcia a kontrola požadovaných úloh QA operátorov
Riešenie kvalitatívnychproblémov od IQC, IPQC, OQC a abnormálnych situácií vo výrobe
Naplnenie údajov z meraní do reportov
Údržba upadtu MSA, SPC v prípade potreby
Príprava QE reportov pre Inžinierov/Manažéra
Komuinikácia s dodávateľmi a zákazníkmi o QA témach
Riešenie zákazníckych reklamácií a problémov.

Zaujímavá práca v prosperujúcej spoločnosti
Dlhodobé a stabilné zamestnanie
Doprava zdarma v rámci Trenčína
Stravné lístky
Práca na trvalý pracovný pomer do kmeňového stavu
13.plat

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Samostatnosť a rozhodnosť
Schopnosť orientovať sa vo výkresovej dokumentácií výhodou
Skúsenosti s 3D meraním výhodou

Hlavnou oblasťou pôsobenia našej spoločnosti je výroba plastových a pokovovaných komponentov pre automobilový priemysel. Ďalšou oblasťou je servis vstrekovacích a lisovacích foriem.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a zaslanie Vášho životopisu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady. Ďakujeme za pochopenie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2951775  Dátum zverejnenia: 8.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac