Merací technik- oddelenie kvality

Darwin Precisions (Slovakia) s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 517, okres Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Uchovávať záznamy a súvisiace kontrolné a meracie záznamy z QE procesov, vrátane MSA a SPC.
Zabezpečovať rozmery meraní a ďalšie charakteristické hodnoty na základe požiadaviek z procesov a požiadaviek zákazníka.
Zasielanie reportov z meraní a kalibrácii.
Tvorba 3D meracích programov.
Zabezpečiť príslušenstvo pre 3D prístroj.
Spolupráca s externými spoločnosťami pre meranie prípravkov.
Riešiť problémy a úlohy súvisiace s inými oddeleniami.
Koordinovať QE abnormality aj so všetkými oddeleniami.
Učiť zamestnancov používať 3D prístroj na meranie dielov.
Vyhľadávať možné kalibračné externé spoločnosti , monitorovanie kalibračných periód, posielanie nastrojov na kalibrovanie, uploading kalibračných dát do systému.
Účasť na interných, externých a certifikačných auditoch.

Zaujímavá práca v prosperujúcej spoločnosti.
Dlhodobé a stabilné zamestnanie.
13.plat.
Možnosť zvýhodneného ubytovania .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Technické a logické myslenie
Komunikatívnosť
Vysoká miera flexibility
Silná orientácia na detail
Zodpovednosť

Hlavnou oblasťou pôsobenia našej spoločnosti je výroba plastových a pokovovaných komponentov pre automobilový priemysel. Ďalšou oblasťou je servis vstrekovacích a lisovacích foriem.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a zaslanie Vášho životopisu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady. Ďakujeme za pochopenie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2927114  Dátum zverejnenia: 9.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou