Referent/-ka medzinárodnej cestovnej kancelárie Budapesť

Darkmay s.r.o. - organizačná zložka Slovensko

Miesto práce
Budapesť, Budapešť
Termín nástupu
01.10.2014
Mzdové podmienky (brutto)
Atraktívne platové podmienky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímavá pracovná ponuka v oblasti cestovného ruchu s možnosťou presťahovania sa do jedného z najkrajších miest v Európe!
Práca v oblasti predaja zahraničných zájazdov
Komunikácia s klientmi osobne, telefonicky, mailom
Prijímanie a vybavovanie objednávok
Administratívne práce v oblasti cestovného ruchu
Spracovávanie a riadenie agendy cestovnej kancelárie

Možnosti cestovania, stravné lístky, osobné hodnotenie podľa výsledkov
Možnosť kariérneho aj osobnostného rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovny ruch

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujem o presťahovanie sa do Maďarska, miesto výkonu práce Budapešť
Znalosť maďarského jazyka podmienka!
Jazyková znalosť AJ alebo NJ podmienka
Časová flexibilita a ochota vzdelávať sa v odbore cestovného ruchu
Lojalita a vysoké pracovné nasadenie

Darkmay s.r.o. je softvérová spločnosť, ktorá poskytuje komplexný cestovný systém pre cestovné agentúry a cestovné kancelárie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1866399  Dátum zverejnenia: 13.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Atraktívne platové podmienky