Business Development Manager

daren & curtis, s.r.o.

Miesto práce
Polus Tower 1, Vajnorská 100/A, Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000€ do 4000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vyhľadávať a tvoriť obchodné príležitosti u potenciálnych klientov
• udržiavať a vytvárať vzťahy s potenciálnymi klientmi
• aktívna komunikácia s potenciálnymi klientmi
• budeš spolutvorca obchodnej stratégie daren&curtis
• prezentovať daren&curtis na špičkovej úrovni
• identifikovať potreby potenciálneho klienta
• starať sa a vytvárať databázu potenciálnych klientov
• reprezentovať agentúru na konferenciách a iných eventoch
• spolupráca s marketingovým oddelením na marketingových aktivitách

Budeš zodpovedný za:
• nárast nových klientov,
• zvýšenie tržieb od nových klientov,
• rozšírenie databázy potenciálnych klientov a
• udržiavané dobré vzťahy s potenciálnymi klientmi.

• pracovné miesto v jednom z najkrajších officov na Slovensku
• skvelý kolektív, v ktorom je vždy dostatok zábavy
• najlepšie teambuildingy
• nekonečné zásoby kávy, čaju a RedBullu
• každodenné firemné raňajky
• zdravé desiate a olovranty v podobe čerstvého ovocia
• možnosť rozvíjať svoje skilly na inovatívnych projektoch pre klientov z rôznych oblastí
• motivačný plat, ktorý sa bude odvíjať od tvojich skills, produktivity a dosiahnutých obchodných cieľov. Od 1.000 do 4.500 €.
• flexibilný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Skúsenosti z obchodníckej pozície a vyzreté biznisové uvažovanie
Seriózne a profesionálne vystupovanie
Obchodné zručnosti na vysokej úrovni
Komunikatívnosť, samostatnosť a silný zmysel pre detail
Prehľad a záľubu vo svete marketingu, reklamy, online aj offline trendoch
Výhodou je skúsenosť s prácou v reklamnej agentúre alebo na marketingovom oddelení na strane klienta

Strategická marketingová agentúra daren & curtis začala svoje pôsobenie v roku 2004.
S nadšením pre skvelé nápady a inovatívne riešenia sme úspešne rástli a vyprofilovali sa na fullservisovú agentúru, ktorá klientom prináša komplexné reklamné a marketingové služby.
ID: 2269887  Dátum zverejnenia: 22.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000€ do 4000€