Kuchár, barman, čašník

DARDANI s.r.o

Miesto práce
Lichnerová 28, Senec 90301, okres Senec
Termín nástupu
20.08.2014
Mzdové podmienky (brutto)
400 - 900 EUR/mesiac, Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných ľudí na pracovné pozície prevádzkar, kuchár, čašník , barman, pomocná sila v kuchyni ,recepčná,chyžná. Práca na niektoré pozície vhodná aj ako brigáda. Prax je nutná!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Reštaurácia bola prvý krát otvorená v roku 1987.Bola po dlhé roky známa svojou kuchyňou, priateľskou atmosférou a rýchlou profesionálnou obsluhou.V roku 2003 prešla kompletnou rekonštrukciou ponuka 60 miest v príjemnou prostredí,20 miest v salóniku a 60 miest v priestrannej modernej sále. Ponúkame jednoduché jedlo pripravené známych surovín a to všetko podávame spôsobom a za ceny, ktoré Vás potešia

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1839585  Dátum zverejnenia: 19.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 - 900 EUR/mesiac, Dohodou