Specialista výroby/obchodu

DANZER BOHEMIA-DÝHÁRNA s.r.o.

Místo práce
Raspenava, Okres Liberec

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis pozice:

- Zastupování výrobního a obchodního manažera;
- Komunikace s obchodními partnery, obchodní jednání;
- Služební cesty za klienty zejména v Německu a v České republice;
- Převzetí obchodních kontaktů, starost o stávající klienty; v budoucnu i akvizice nových klientů;
- Zodpovědnost za výběr, kalkulaci a prezentaci produktu zákazníkovi;
- Podílení se na dohledu nad výrobním procesem;
- Nákup dýh pro výrobu.

Požadujeme:

- Vzdělání v lesnickém nebo dřevařském oboru nebo zkušenosti jako obchodní zástupce jsou výhodou;
- Znalost NJ na velmi dobré úrovni je podmínkou;
- Ochota cestovat zejména do Německa;
- Dobré komunikační dovednosti;
- Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič;
- Znalost MS Office (word, excel).

Nabízíme:

- Kompletní zaškolení pro tuto pozici včetně tréninkového programu v našem závodě v Mělníku;
- Příležitost pro šikovného absolventa;
- Zajímavou práci v přátelském mezinárodním prostředí;
- Motivující finanční ohodnocení;
- Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou;
- Služební vůz i k soukromým účelům;
- Závodní stravování.

Nástup - DOHODOU.

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete, prosím, svůj životopis v českém a německém jazyce.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2794208  Dátum zverejnenia: 2.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.