Informace o pracovním místě

Místo práce
Raspenava, Liberec
Druh pracovního poměru
plný úvazek
DANZER BOHEMIA-DÝHÁRNA s.r.o.

Danzer Group je mezinárodní společnost působící již mnoho desetiletí v oblasti dřevozpracujícího průmyslu. Pro náš závod v Raspenavě u Liberce hledáme nového kolegu, či kolegyni na pozici SPECIALISTA VÝROBY/OBCHODU.

Specialista výroby/obchodu

Popis pozice:

  • Zastupování výrobního a obchodního manažera;
  • Komunikace s obchodními partnery, obchodní jednání;
  • Služební cesty za klienty zejména v Německu a v České republice;
  • Převzetí obchodních kontaktů, starost o stávající klienty; v budoucnu i akvizice nových klientů;
  • Zodpovědnost za výběr, kalkulaci a prezentaci produktu zákazníkovi;
  • Podílení se na dohledu nad výrobním procesem;
  • Nákup dýh pro výrobu.

Požadujeme:

  • Vzdělání v lesnickém nebo dřevařském oboru nebo zkušenosti jako obchodní zástupce jsou výhodou;
  • Znalost NJ na velmi dobré úrovni je podmínkou;
  • Ochota cestovat zejména do Německa;
  • Dobré komunikační dovednosti;
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič;
  • Znalost MS Office (word, excel).

Nabízíme:

  • Kompletní zaškolení pro tuto pozici včetně tréninkového programu v našem závodě v Mělníku;
  • Příležitost pro šikovného absolventa;
  • Zajímavou práci v přátelském mezinárodním prostředí;
  • Motivující finanční ohodnocení;
  • Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou;
  • Služební vůz i k soukromým účelům;
  • Závodní stravování.

Nástup - DOHODOU.

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete, prosím, svůj životopis v českém a německém jazyce.

Adresa společnosti
1
27703 Horní Počaply

ID: 2794208   Dátum zverejnenia: 2.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.