Strojník pásovej dopravy - klopič, prevádzka v areáli U.S.Steel, Košice

Danucem Slovensko a.s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Dohodou
950 EUR/mesiacod 950€ základná mzda + 13. plat + 15% mesačná maximálne dosiahnuteľná variabilná zložka (uvedená mzda je minimálna možná na tejto pozícii a môže byť vyššia v závislosti od skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na našu prevádzku troskového hospodárstva, konkrétne na štrkovňu, ktorú prevádzkujeme na území spoločnosti U.S. Steel Košice hľadáme šikovného a skúseného strojníka - klopiča.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Obsluhovať pásové dopravníky a elektrické kladkostroje na štrkovni.
  • Zabezpečovať bežnú údržbu, premazávanie, čistenie strojného zariadenia, pojazdovej násypky.
  • Zabezpečovať čistotu koľaje pred pristavením troskových vozňov (TRV) a udržiavať voľný schodný priestor.
  • Prevádzať klopenie troskových vozov na štrkovni resp. halde počas sledovania tokov vysokopecnej trosky pomocou klopiacich elektrických káblov z ovládacích stojanov na klopiacom úseku-koľaj k612 resp. k630, k631 tak, aby kalichy TRV boli po vyklopení úplne prázdne.
  • Zabezpečuje vymazávanie kalichov TRV vápenným mliekom na vymazávacej stanici.
  • Zabezpečovať uzamknutie resp. odomknutie koľaje stabilnou výkoľajkou.

  • Variabilná zložka mzdy
  • Fixný 13. plat vyplácaný v dvoch splátkach
  • Príspevok na stravu nad rámec zákona (stravné príspevok zamestnávateľa 6,30 €/deň),
  • Príspevok na cestovanie do zamestnania (0,15 €/km, max. 140 € mesačne)
  • Dovolenka nad rámec zákona - min. 25 dní pre všetkých zamestnancov
  • Príplatky nad rámec zákona
  • Odmena pri pracovnom jubileu
  • Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia až do výšky 60 EUR mesačne
  • Doplatok pri strate príjmu z dôvodu pracovnej neschopnosti
  • Príspevky pri rôznych životných udalostiach a sociálnu výpomoc v prípade núdze
  • Dni voľna pri špeciálnych udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa,...)
  • Odborné zaučenie, vzdelávanie a podporu pri Vašom kariérnom rozvoji
  • Spoločenské a športové firemné aktivity, Multisport karta
  • Prehodnotenie mzdy min. 1x ročne
  • Danucare – program zameraný na zdravie zamestnancov, zabezpečujeme lekárske prehliadky, psychotesty
  • Referenčný program – odmena pri doporučení kandidáta
  • Príspevky na rekreáciu zamestnancov
  • Ďalšie nadštandardné benefity pre zamestnancov podľa kolektívnej zmluvy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • Stredoškolské vzdelanie.
  • 2 roky praxe na obdobnej pozícii.
  • Základný kurz obsluhovateľov zdvíhacích zariadení nezaradených do tried  a aktualizačnú odbornú prípravu obsluhovateľa zdvíhacích zariadení nezaradených do tried s absolvovaním základného kurzu žeriavnika alebo predchádzajúcej aktualizačnej odbornej prípravy najviac 3 roky pred školením.
  • Spoľahlivosť.
  • Zodpovednosť.
  • Chuť do práce.

Spoločnosť Danucem Slovensko a.s. so sídlom v Rohožníku pôsobí na Slovensku od augusta 2015, keď nadobudla aktíva spoločnosti Holcim (Slovensko) a.s., najvýznamnejšieho výrobcu cementu a spojív na slovenskom trhu s dlhoročnou históriou.

Pod Danucem Slovensko a.s. patria aktuálne cementárne v Rohožníku a v Turni nad Bodvou, sieť betonární a štrkovní po celom Slovensku, spoločnosť ecorec,s.r.o., najvýznamnejší výrobca alternatívnych palív na trhu, a prepravná spoločnosť Transplus, s.r.o.

Spoločnosť Danucem patrí do skupiny CRH, ktorá je popredný svetový výrobca stavebných materiálov. Svoj pôvod má v Írsku, pričom pôsobí v 37 krajinách sveta, kde zamestnáva viac než 90.000 ľudí. Je najväčším výrobcom stavebných materiálov v severnej Amerike a treťou najväčšou spoločnosťou svojho druhu vo svete.

Spoločnosť Danucem stavia svoju obchodnú stratégiu na hodnotách trvalo udržateľného rozvoja, trvalom raste a rozvoji inovácií. Za svoje úspechy vďačí spoločnosť svojim zamestnancom a jej cieľom je prilákať tie najlepšie talenty z rôznych oblastí. Danucem Slovenko a.s., sa svojou personálnou politikou usiluje byť zamestnávateľom prvej voľby vo všetkých krajinách, kde pôsobí.

V Danucem podporujeme aj inklúziu a diverzitu, ktoré sú podstatnou súčasťou našej firemnej kultúry.

Viac informácií nájdete na stránke www.danucem.sk .

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Žuľová
E-mail: poslať životopis
ID: 4791210  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac