Klopič_žeriavnik, prevádzka v areáli U.S. Steel

Danucem Slovensko a.s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
950 EUR/mesiacod 950€ základná mzda + 13. plat + 15% mesačná maximálne dosiahnuteľná variabilná zložka (uvedená mzda je minimálna možná na tejto pozícii a môže byť vyššia v závislosti od skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na našu prevádzku troskového hospodárstva, konkrétne na granuláciu, ktorú prevádzkujeme na území spoločnosti U.S. Steel Košice hľadáme šikovného a skúseného klopiča-žeriavníka.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Zabezpečenie klopenia troskových vozov na granulácii počas sledovania tokov vysokopecnej trosky na dvoch nalievacích žľaboch tak, aby sa do granulovacieho žľabu nedostalo tekuté železo. Tok tekutej trosky reguluje podľa množstva vody.
  • Zabezpečuje očistenie nalievacích žľabov a pracoviska pred začatím granulovania, v čase medzi jednotlivými granulovaniami, ako aj pred ukončením zmeny tak, aby profil koľaje bol dodržaný.ň
  • Riadi žeriav o nosnosti 20 t, s drapákom o obsahu 6 m3, ktorým zabezpečuje vyberanie z granulačného poľa granulát a jeho následné uskladnenie na skládku.
  • Zabezpečuje nakladanie vagónov a kamiónov zo skládky cez násypku na expedičnej koľaji, zúčastňuje sa na vykládke vagónov a čistení koľaje K 610.

Ide o prácu v nepretržitej prevádzke.

  • Variabilná zložka mzdy
  • Fixný 13. plat vyplácaný v dvoch splátkach
  • Príspevok na stravu nad rámec zákona (stravné príspevok zamestnávateľa 6,30 €/deň),
  • Príspevok na cestovanie do zamestnania (0,11 €/km, max. 120 € mesačne)
  • Dovolenka nad rámec zákona - min. 25 dní pre všetkých zamestnancov
  • Príplatky nad rámec zákona
  • Odmena pri pracovnom jubileu
  • Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia až do výšky 60 EUR mesačne
  • Doplatok pri strate príjmu z dôvodu pracovnej neschopnosti
  • Príspevky pri rôznych životných udalostiach a sociálnu výpomoc v prípade núdze
  • Dni voľna pri špeciálnych udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa,...)
  • Odborné zaučenie, vzdelávanie a podporu pri Vašom kariérnom rozvoji
  • Spoločenské a športové firemné aktivity, Multisport karta
  • Prehodnotenie mzdy min. 1x ročne
  • Danucare – program zameraný na zdravie zamestnancov, zabezpečujeme lekárske prehliadky, psychotesty
  • Referenčný program – odmena pri doporučení kandidáta
  • Príspevky na rekreáciu zamestnancov
  • Ďalšie nadštandardné benefity pre zamestnancov podľa kolektívnej zmluvy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • stredoškolské vzdelanie bez maturity
  • 2 roky praxe ako klopič-žeriavnik
  • Základný kurz pre žeriavnikov triedy A, podtriedy 3 a aktualizačná odborná príprava žeriavnika s absolvovaním základného kurzu žeriavnika alebo predchádzajúcej aktualizačnej odbornej prípravy najviac 3 roky pred školením.
  • Spoľahlivosť
  • Zodpovednosť
  • Tímová spolupráca

Spoločnosť Danucem Slovensko a.s. so sídlom v Rohožníku pôsobí na Slovensku od augusta 2015, keď nadobudla aktíva spoločnosti Holcim (Slovensko) a.s., najvýznamnejšieho výrobcu cementu a spojív na slovenskom trhu s dlhoročnou históriou.

Pod Danucem Slovensko a.s. patria aktuálne cementárne v Rohožníku a v Turni nad Bodvou, sieť betonární a štrkovní po celom Slovensku, spoločnosť ecorec,s.r.o., najvýznamnejší výrobca alternatívnych palív na trhu, a prepravná spoločnosť Transplus, s.r.o.

Spoločnosť Danucem patrí do skupiny CRH, ktorá je popredný svetový výrobca stavebných materiálov. Svoj pôvod má v Írsku, pričom pôsobí v 37 krajinách sveta, kde zamestnáva viac než 90.000 ľudí. Je najväčším výrobcom stavebných materiálov v severnej Amerike a treťou najväčšou spoločnosťou svojho druhu vo svete.

Spoločnosť Danucem stavia svoju obchodnú stratégiu na hodnotách trvalo udržateľného rozvoja, trvalom raste a rozvoji inovácií. Za svoje úspechy vďačí spoločnosť svojim zamestnancom a jej cieľom je prilákať tie najlepšie talenty z rôznych oblastí. Danucem Slovenko a.s., sa svojou personálnou politikou usiluje byť zamestnávateľom prvej voľby vo všetkých krajinách, kde pôsobí.

V Danucem podporujeme aj inklúziu a diverzitu, ktoré sú podstatnou súčasťou našej firemnej kultúry.

Viac informácií nájdete na stránke www.danucem.sk .

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Žuľová
E-mail: poslať životopis