Koordinátor vlečky, Rohožník

Danucem Slovensko a.s.

Miesto práce
okres Malacky
Od 2 000 EUR/mesiacod 2000 € brutto + 12 % ročná variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Koordinácia železničnej vlečky – nakládka / vykládka (tím v počte 25 až 35 zamestnancov).
  • Zabezpečenie plánovaných technických obhliadok, údržby a opráv na vlečke.
  • Zastupovanie dispečerov vlečky, zabezpečovanie administratívnej podpory prevádzky železničnej dopravy, spolupráca plánovania zmenového kalendára zamestnancov vlečky.
  • Vyhotovuje podklady ku mzdám, zabezpečuje zdravotnú, psychologickú a odbornú spôsobilosť všetkých zamestnancov na vlečke.
  • V prípade potreby sa spolupodieľa na vykládke a nakládke substrátov/komodít.
  • Riadenie aktivít na vlečke a plánovanie dodávok surovín, zabezpečuje denné/týždňové plánovanie nakládky/vykládky.
  • Zodpovedá za ekonomické výsledky zvereného strediska a za efektívne nákladové riadenie na prevádzke vlečky so zreteľom  na zvýšenie produktivity, zníženia spotreby, zníženie pobytov vozňov atď..
  • Zodpovedá za včasnosť zadávania dát v SAP/Everysens/Logon atď., zabezpečuje týždňové/mesačné/ročné uzávierky, reporting a podklady s tým súvisiace.
  • Zúčastňuje sa na pravidelných kontrolách podľa požiadaviek ŽSR, zabezpečuje prvotný styk so ŽSR, Cargon, pravidelné obsluhy vlečky, výluky atď..

  • Príspevok na stravu nad rámec zákona (stravné príspevok zamestnávateľa 6,30 €/deň),
  • Príspevok na cestovanie do zamestnania (0,11 €/km, max. 120 € mesačne)
  • Dovolenka nad rámec zákona - min. 25 dní pre všetkých zamestnancov
  • Príplatky nad rámec zákona
  • Odmena pri pracovnom jubileu
  • Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia až do výšky 60 EUR mesačne
  • Doplatok pri strate príjmu z dôvodu pracovnej neschopnosti
  • Príspevky pri rôznych životných udalostiach a sociálnu výpomoc v prípade núdze
  • Dni voľna pri špeciálnych udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa,...)
  • Odborné zaučenie, vzdelávanie a podporu pri Vašom kariérnom rozvoji
  • Spoločenské a športové firemné aktivity, Multisportkarta
  •  Prehodnotenie mzdy min. 1x ročne
  •  Danucare – program zameraný na zdravie zamestnancov, zabezpečujeme lekárske prehliadky, psychotesty
  •  Referenčný program – odmena pri doporučení kandidáta
  • Ďalšie nadštandardné benefity pre zamestnancov podľa kolektívnej zmluvy
  •  Príspevky na rekreáciu zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne stredoškolské s maturitou
  • Aspoň 3 ročné skúsenosti v železničnej doprave
  • Znalosť systémov riadenia železničnej dopravy
  • Skúška OS 502, OS 506 výhodou
  • Level 2, Osvedčenie o spôsobilosti BOZP na ŽSR
  • Level 2, Skúška odbornej spôsobilosti z interných predpisov
  • Zdravotná spôsobilosť v podmienkach železničnej dopravy
  • Aktívna znalosť AJ, HU výhodou
  • Od nášho kolegu očakávame výbornú organizáciu práce, aby bol zameraný na riešenie problémov, aby bol tímový hráč a mal výborné komunikačné zručnosti

Spoločnosť Danucem Slovensko a.s. so sídlom v Rohožníku pôsobí na Slovensku od augusta 2015, keď nadobudla aktíva spoločnosti Holcim (Slovensko) a.s., najvýznamnejšieho výrobcu cementu a spojív na slovenskom trhu s dlhoročnou históriou.

Pod Danucem Slovensko a.s. patria aktuálne cementárne v Rohožníku a v Turni nad Bodvou, sieť betonární a štrkovní po celom Slovensku, spoločnosť ecorec,s.r.o., najvýznamnejší výrobca alternatívnych palív na trhu, a prepravná spoločnosť Transplus, s.r.o.

Spoločnosť Danucem patrí do skupiny CRH, ktorá je popredný svetový výrobca stavebných materiálov. Svoj pôvod má v Írsku, pričom pôsobí v 37 krajinách sveta, kde zamestnáva viac než 90.000 ľudí. Je najväčším výrobcom stavebných materiálov v severnej Amerike a treťou najväčšou spoločnosťou svojho druhu vo svete.

Spoločnosť Danucem stavia svoju obchodnú stratégiu na hodnotách trvalo udržateľného rozvoja, trvalom raste a rozvoji inovácií. Za svoje úspechy vďačí spoločnosť svojim zamestnancom a jej cieľom je prilákať tie najlepšie talenty z rôznych oblastí. Danucem Slovenko a.s., sa svojou personálnou politikou usiluje byť zamestnávateľom prvej voľby vo všetkých krajinách, kde pôsobí.

V Danucem podporujeme aj inklúziu a diverzitu, ktoré sú podstatnou súčasťou našej firemnej kultúry.

Viac informácií nájdete na stránke www.danucem.sk .

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Havlíčková
E-mail: poslať životopis