Predavač/ka mäsa v podnikových predajniach v Nitre

DANUBIUS spol. s r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
1.5.2024
950 - 1 100 EUR/mesiacIné príplatky a osobné ohodnotenie podľa dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj mäsa a mäsových výrobkov
Obsluha a komunikácia so zákazníkmi,
Informovanie zákazníkov o predávanom sortimente,
Objednávanie, príjem a dokladanie tovaru,
Práca s pokladňou a platobným terminálom,
Udržiavanie prevádzkovej hygieny a poriadku na predajni,
Kontrola kvality a trvanlivosti tovaru,
Označovanie tovaru cenovkami a kontrola správnosti cenoviek,
Pravidelné vykonávanie inventúr na predajni,
Úsmev :-)

príspevok na stravovanie
darčekové poukážky na sviatky
motivačné ohodnotenie po dosiahnutí stanoveného obratu

Hľadáme predavačov mäsa do novootvorených podnikových predajní v Nitre
Výhodou sú: znalosti z obchodu, skúsenosti s predajom mäsa, mäsových výrobkov a potravín
aktívny, dynamický, profesionálny prístup k zákazníkom, príjemné vystupovanie, práca v mladom kolektíve.

Ďakujeme každému za prejavený záujem, ale na pohovor pozveme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

mäsová výroba, potravinárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

predavač

Počet rokov praxe

3

vyučený v potravinárskom odbore alebo vlastníte certifikát o potravinárskom minime

Výroba mäsa a mäsových výrobkov
Podnikové predajne, kaviarne a bistrá

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4799659  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac