Vedúci oddelenia výstavby a údržby siete pre spoločnosť SWAN KE, s.r.o. v Košiciach

DanubiaTel a.s.

Miesto práce
Košice, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie oddelenia po stránke odbornej, personálnej a metodickej
- zodpovednosť za nastavovanie a dodržiavanie nastavených štandardov a kvality vykonanej práce
- zodpovednosť za nastavovanie a dodržiavanie procesov a pracovných postupov v zmysle interných smerníc spoločnosti
- zodpovednosť za montáž, zapojenie a oživenie telekomunikačných zariadení a výstavbu optických, LAN a rádiových sieti
- zodpovednosť za servis v zverenom regióne
- budovanie otvorenej, efektívnej komunikácie a tímovej spolupráce na oddelení
- zodpovednosť za plnenie pracovného plánu oddelenia výstavby
- servis telekomunikačných zariadení
- riešenie problémov s elektrickými časťami systému vrátane kontroly a meraní
- práca v teréne, výškové práce, pohotovostné služby
- spolupráca s projektantmi a konzultovanie projektov telekomunikačných stavieb z technologického hľadiska
- zabezpečovanie participácie oddelenia na projektoch spoločnosti
- reporting
- plnenie ďaľších úloh a pokynov pridelených priamym nadriadeným pracovníkom.

- práca v stabilnej spoločnosti

Pracovné miesto sa obsadzuje pre spoločnosť SWAN KE, s.r.o. v Košiciach.

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na inzerovanú pracovnú pozíciu, pošlite prosím svoj štrukturovaný životopis v SLOVENSKOM JAZYKU na nižšie uvedené kontaktné údaje.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov údajov uvedených v životopise spoločnosti DanubiaTel, a. s., Borská 6, 841 04 Bratislava, IČO: 35 831 545, zapísaná v OR OS Bratislava I., odd.: SA, vložka č.: 2922/B k za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v spoločnosti SWAN KE, s.r.o.. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax v riadení ľudí minimálne 3 roky
- manažérske zručnosti
- odolnosť voči stresu
- platné osvedčenie pre práce vo výškach
- platné osvedčenie pre práce na elektrických zariadeniach
- vodičský preukaz skupiny B - aktívny vodič
- vynikajúca znalosť telekomunikačných služieb a technológií.

Medzi aktivity skupiny DanubiaTel, a.s. okrem okrem poskytovania tradičných telekomunikačných služieb a projektov systémovej integrácie patria i oblasti ako sú IT riešenia, internetové médiá či mobilné komunikácie. Holding v súčasnosti priamo zamestnáva 460 ľudí, vrátane spoločných podnikov má až 650 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2871854  Dátum zverejnenia: 3.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou