Brigádnik/brigádnička pre spoločnosť SWAN KE, s.r.o. v Košiciach - brigáda pre študentov VŠ denného štúdia (Administratívny pracovník)

DanubiaTel a.s.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomocné administratívne práce na predajnom mieste
- predaj doplnkových služieb (kopírovanie, scanovanie, tlač zo zákazníckych médií, tlač z internetu, predaj drobného tovaru)
- obsluha multifunkčného zariadenia (tlač, kopírovanie, scanovanie)
- obsluha registračnej pokladne
- príjem hotovostných platieb od zákazníkov
- základná prezentácia aktuálnej ponuky služieb SWAN multimedia zákazníkom pri osobnom kontakte na predajnom mieste
- iné administratívne práce

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v spoločnosti SWAN KE, s.r.o..
Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov - študentov VŠ denného štúdia. Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise spoločnosti DanubiaTel, a. s., Borská 6, 841 04 Bratislava, IČO: 35 831 545, zapísaná v OR OS Bratislava I., odd.: SA, vložka č.: 2922/B k za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobré komunikačné zručnosti
- príjemný vzhľad a vystupovanie
- zákaznícka orientácia
- spoľahlivosť
- cieľavedomosť
- schopnosť samostatne a zodpovedne pracovať
- odolnosť voči stresu
- študent VŠ - denné štúdium

Medzi aktivity skupiny DanubiaTel, a.s. okrem okrem poskytovania tradičných telekomunikačných služieb a projektov systémovej integrácie patria i oblasti ako sú IT riešenia, internetové médiá či mobilné komunikácie. Holding v súčasnosti priamo zamestnáva 460 ľudí, vrátane spoločných podnikov má až 650 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2868132  Dátum zverejnenia: 29.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou