Samostatný účtovník

DanubiaTel a.s.

Miesto práce
Námestie SNP, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletné vedenie podvojného účtovníctva v zmysle platných predpisov pre menšie spoločnosti
- kontrola náležitostí účtovných dokladov v súlade s platnými predpismi
- vyhotovenie mesačných výkazov (bilancia, výkaz ziskov a strát, obratová predvaha, hlavná kniha, pohľadávky a záväzky) a ročných závierok (bilancia a výkaz ziskov a strát)
- spracovávanie štatistických výkazov podľa potreby
- spracovávanie podkladov pre výkaz o DPH, vyhotovenie výkazu
- spracovávanie podkladov pre priznanie dani z príjmu, vyhotovenie priznania v spolupráci s hlavným účtovníkom
- spracovávanie podkladov k dani z motorových vozidiel, dani z nehnuteľnosti a vyhotovenie týchto daňových priznaní v zmysle platných predpisov
- vypracovávanie hlásení daňovému úradu, NBS, colnému úradu a ďalším inštitúciám podľa aktuálnych požiadaviek
- evidencia zaraďovania a odpisovania investičného majetku, evidencia drobného investičného majetku
- príprava podkladov a spolupráca s audítorskou spoločnosťou
- plnenie ďalších úloh pridelených priamym nadriadeným pracovníkom.

- práca v stabilnej spoločnosti
- zvýhodnený balík produktov SWAN, a.s.
- zaujímavý sociálny program (5 dni na zotavenie, nadštandardná zdravotná starostlivosť, príspevok na DDS a pod.)

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise spoločnosti DanubiaTel, a. s., Borská 6, 841 04 Bratislava, IČO: 35 831 545, zapísaná v OR OS Bratislava I., odd.: SA, vložka č.: 2922/B k za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v spoločnosti DanubiaTel, a.s..
Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
OMEGA - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- vyžaduje sa minimálne 3 ročná preukázateľná prax v oblasti účtovníctva
- skúsenosť práce v KROS OMEGA
- znalosť v oblasti všeobecného a finančného účtovníctva, v oblasti dani z príjmov, DPH, nehnuteľností
- znalosť účtovných a daňových predpisov
Osobnostné predpoklady:
- zodpovedný prístup k práci
- flexibilita, proaktivita
- orientácia na detail
- odolnosť voči stresu
- komunikačné zručnosti

Medzi aktivity skupiny DanubiaTel, a.s. okrem okrem poskytovania tradičných telekomunikačných služieb a projektov systémovej integrácie patria i oblasti ako sú IT riešenia, internetové médiá či mobilné komunikácie. Holding v súčasnosti priamo zamestnáva 460 ľudí, vrátane spoločných podnikov má až 650 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2650858  Dátum zverejnenia: 18.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou