Recepčný/á pre 3* hotel Divoká Voda - Bratislava Čunovo s dobou určitou do 30.09.2015 (nočné zmeny)

DanubiaTel a.s.

Miesto práce
Bratislava, Čunovo
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za efektívnu prevádzku všetkých súčastí recepcie počas služby:
- mailové, telefonické rezervácie
- check in, check out
- práca s pokladňou (hotovosť/platobný terminál)
- informačný systém pre hostí
- práca na 12 hodinové zmeny (denná/nočná)
- komunikácia v anglickom jazyku
- zabezpečovanie informovanosti hostí (hotelové služby, miestne udalosti, športové informácie), spolupráca pri bežnom chode hotela a športového areálu
- práca s peňažnou hotovosťou a bankovými operáciami, evidencia prijatých platieb

- zamestnanecké výhody v areáli Divokej Vody
- raňajky, obedy a večere v zamestnaneckej cene
- možnosť profesionálneho rozvoja prostredníctvom tréningového programu a kariérny rast
- získanie skúseností z prevádzky 3* hotela

Pracovné miesto sa obsadzuje pre hotel Divoká Voda v Bratislave - Čunovo.
V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite prosím svoj štrukturovaný životopis na nižšie uvedené kontaktné údaje.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritériá, budú pozvaní na osobný pohovor.
S ohľadom na zákon o ochrane osobných údajov uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov, obsahujúcich osobné údaje, poskytujem svoj súhlas spoločnosti PDSS, aby spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania zamestnania, získavania informácií o vhodných pracovných miestach a ďalších produktoch a službách pre rozšírenie kariérneho a osobného rozvoja, t.j. s ukladaním na nosiče dát a do informačného systému spoločnosti upravovaním, vyhľadávaním v nich a následným sprístupnením alebo poskytnutím tretím osobám a ich priebežnou aktualizáciou v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.
Tento súhlas vložte do mailu, nie do prílohy. Prosím použite presnú formuláciu.
Ďakujeme za pochopenie.
Kontaktná osoba: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

hoteliérstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

2

Prax na pozícii recepčného/ej v hotelovom odvetví výhodou. Ovládanie rezervačného systému HOREC výhodou.
Vlastné auto alebo bývanie v okolí výhodou.
Pozícia je vhodná aj pre študenta.
Prirodzený postoj orientácie na zákazníka, ktorý sa v našej spoločnosti prejavuje hlavne schopnosťou:
- prejavovať adekvátnu pozornosť k hosťom
- presne a promptne plniť požiadavky hostí
- predvídať požiadavky hostí
- udržiavať si informovanosť a úroveň znalostí
- preukázať "úslužný" prístup
- podniknúť vhodné kroky na riešenie sťažností hostí

Prezentačné schopnosti - schopnosť prezentovania služieb a predpisov spoločnosti.
Motivácia a flexibilita pracovať v dynamickom a meniacom sa prostredí hotela.
Jazykové a osobnostné predpoklady, schopnosť komunikovať a pohybovať sa v prostredí medzinárodných biznis klientov a turistov.
Pracovná doba recepčného/ej je v nepretržitej prevádzke, t.j. v rámci mesiaca vychádza pracovná zmena i počas víkendu.
Záujemcovia o prácu v NOČNÝCH zmenách musia spĺňať podmienku časovej flexibility a zdravotnej spôsobilosti pracovať v nočných hodinách v čase od 24:00 - 06:00.

Medzi aktivity skupiny DanubiaTel, a.s. okrem okrem poskytovania tradičných telekomunikačných služieb a projektov systémovej integrácie patria i oblasti ako sú IT riešenia, internetové médiá či mobilné komunikácie. Holding v súčasnosti priamo zamestnáva 460 ľudí, vrátane spoločných podnikov má až 650 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2113920  Dátum zverejnenia: 19.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou