Manažér/ka prevádzky F&B pre 3* hotel Divoká Voda - Bratislava Čunovo

DanubiaTel a.s.

Miesto práce
Bratislava, Čunovo
Termín nástupu
marec, apríl 2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexný a operatívny manažment prevádzky
- zodpovednosť za efektivitu a logistiku skladového hospodárstva
- zodpovednosť za riadne a včasné spracovanie inventúr
- zodpovednosť za tvorbu kalkulácií, jedálnych lístkov, menu zostáv
- zodpovednosť za správne, včasné a riadne spracovanie príslušných prevádzkových dokladov a výkazov
- zabezpečovanie a kontrola dodržiavania prevádzkových, hygienických a bezpečnostných štandardov HACCP
- kontrola a zodpovednosť za efektivitu práce na zverených úsekoch
- zodpovednosť za dodržiavanie legislatívnych noriem
- sledovania a uplatňovanie trendov v oblasti gastronómie
- komunikácia s klientom a vytváranie dlhodobých pozitívnych vzťahov
- tvorba ponúk a vyhodnocovanie
- príprava, koordinovanie a zabezpečovanie požiadaviek klientov
- komunikácia s dodávateľmi a udržiavanie dobrých obchodných vzťahov
- postupné zvyšovanie kvality a sortimentu poskytovaných služieb
- zodpovednosť za kvalitu poskytovaných služieb
- riešenie prípadných krízových situácií
- navrhovanie a zlepšovanie nových pracovných postupov
- zodpovednosť za plnenie cieľov a úloh stanovených vedením spoločnosti.

- zamestnanecké výhody v areáli Divokej Vody
- raňajky, obedy a večere v zamestnaneckej cene
- možnosť ubytovania, auto, firemný telefón
- možnosť profesionálneho rozvoja prostredníctvom tréningového programu a kariérny rast
- získanie skúseností z prevádzky 3* hotela

Pracovné miesto sa obsadzuje pre hotel Divoká Voda v Bratislave - Čunovo.
V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite prosím svoj štrukturovaný životopis na nižšie uvedené kontaktné údaje.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritériá, budú pozvaní na osobný pohovor. Nevyžiadané CV budú skartované.
S ohľadom na zákon o ochrane osobných údajov uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov, obsahujúcich osobné údaje, poskytujem svoj súhlas spoločnosti PDSS, aby spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania zamestnania, získavania informácií o vhodných pracovných miestach a ďalších produktoch a službách pre rozšírenie kariérneho a osobného rozvoja, t.j. s ukladaním na nosiče dát a do informačného systému spoločnosti upravovaním, vyhľadávaním v nich a následným sprístupnením alebo poskytnutím tretím osobám a ich priebežnou aktualizáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.
Tento súhlas vložte do mailu, nie do prílohy. Prosím použite presnú formuláciu.
Ďakujeme za pochopenie.
Kontaktná osoba: [email protected]

Hotel Hotel Divoká Voda *** sa nachádza priamo v areáli.
V roku 2008 bol slávnostne otvorený našimi olympionikmi.
Našimi stálymi hosťami sa stávajú vodácki športovci z celého sveta, firemné skupiny, nadšenci Dunajskej prírody a rodiny s deťmi. Hoteloví hostia aj Bratislavčania tu bežne môžu stretnúť vrcholových športovcov počas vodáckej sezóny.
Optimálna kapacita hotela dovoľuje korporátnej klientele exkluzívne vyhradiť hotel pre spoločnosť a nerušene sa zabávať a vzdelávať.
Areál vodných športov Čunovo svojím vybavením spĺňa kritériá športových štadiónov najvyššej kvality, takže tu možno organizovať preteky na európskej a svetovej úrovni. Areál poskytuje tréningové možnosti nielen pre výkonnostných vodných slalomárov a raftérov, ale aj pre amatérskych športovcov. Záujemcovia, ktorí si tento adrenalínový šport chcú vyskúšať na vlastnej koži, sa môžu vopred objednať a absolvovať trasu so skúseným inštruktorom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

hoteliérstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- min. 2 ročná prax na podobnej pozícii je podmienkou
- prax v zahraničí a skúsenosti z hotelovej prevádzky sú výhodou
- prípadná znalosť nemeckého jazyka je výhodou
- skúsenosť s organizáciou, vedením a motiváciou pracovníkov
- vysoké pracovné nasadenie a ochota pracovať nadčas
- profesionálne a príjemné vystupovanie
- pozitívny prístup k práci a otvorenosť k zmenám
- spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, lojálnosť, kreativita, flexibilita, ochota, asertivita
- komunikatívna, dynamická osobnosť, tímový hráč
- zmysel pre detail a inovácie, orientácia na výsledok
- odborná prax v hotelovom alebo reštauračnom zariadení
- ovládanie programu skladového hospodárstva (BLUE GASTRO) je výhodou
- príjemný vzhľad a vystupovanie
- pozitívny prístup k práci
- komunikačné schopnosti a orientácia na zákazníka
- tímová práca
- organizačné schopnosti - vedenie kolektívu cca 20 pracovníkov
- zodpovednosť a zvládanie náročných akcií
- barmanské a somelierske znalosti sú vítané

Medzi aktivity skupiny DanubiaTel, a.s. okrem okrem poskytovania tradičných telekomunikačných služieb a projektov systémovej integrácie patria i oblasti ako sú IT riešenia, internetové médiá či mobilné komunikácie. Holding v súčasnosti priamo zamestnáva 460 ľudí, vrátane spoločných podnikov má až 650 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2020093  Dátum zverejnenia: 19.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou